Neonowe paznokcie 2021 - najnowsze stylizacje

Neonowe paznokcie 2021 - najnowsze stylizacje Neonowe paznokcie 2021 - najnowsze stylizacje - fot. freepik.com

Neonowe paznokcie 2021 - najnowsze stylizacje

 

Neonowe paznokcie to nie tylko domena szalonych i energicznych, młodych dziewczyn. Nadają się one dla kobiet, w każdym wieku, które pragną zakosztować czegoś nowego i przyciągnąć na siebie uwagę! W tym roku spraw sobie szałowe paznokcie neonowe w kolorze tęczy lub jasnym odcieniu idealnym na imprezę na świezym powietrzu i wyjście z przyjaciółmi. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów na modne paznokcie neonowe dzięki, którym zainspirujesz się i wybierzesz coś dla siebie.

 

 W tym roku w modzie są jasne kolory paznokci i tyczy się to również paznokci neonowych. Dobrym wyborem będzie kolor błękitnego nieba, który idealnie pasuje do letnich spacerów i imprez pod gołym niebem.

 

 

Neonowe paznokcie 2021 - najnowsze stylizacje - Jasny manicure - fot. freepik.com

 

 

 

Różowy manicure neonowy to wybór dla eleganckich kobiet, które chcą przyciągnąć wzrok na wieczornej imprezie albo spotkaniu z tym właściwym mężczyzną. Należy pamiętać jednak aby do takiego kolory dobrać właściwy makijaż i stylizację!

 

 

 

 

Neonowe paznokcie 2021 - najnowsze stylizacje - Różowy manicure - fot. freepik.com

 

 

 

Cudownym i modnym połączeniem, które spodoba się każdemu będzie połączenie jasnego różu i słonecznej żółci. Te wesołe odcienie razem pasują idealnie do pozytywnych i żywiołowych kobiet rozsiewających wokół aurę optymizmu.

 

 

 

Neonowe paznokcie 2021 - najnowsze stylizacje - Różne kolory - fot. freepik.com

 

 

 

Neonowe paznokcie 2021 - najnowsze stylizacje - Żółto-różowe - fot. freepik.com

 

 

Komentarze 1

Gość 20 lipca 2023

1