Paznokcie hybrydowe na jesień 2021

Paznokcie hybrydowe na jesień 2021 Paznokcie hybrydowe na jesień 2021 - fot. freepik.com

Paznokcie hybrydowe na jesień 2021

 

Paznokcie hybrydowe na jesień 2021 - Jeżeli zastanawiasz się jakie kolory paznokci hybrydowych będą modne jesienią 2021 to mamy dla Ciebie odpowiedź! Gustowny fiolet, elegancka czerń i ciepły pomarańcz to zdecydowanie modne kolory jesiennych paznokci. Wybierając jeden z nich pamiętaj jednak aby dopasować się do Twojego typu urody oraz stylu ubioru aby manicure idealnie zgrał się z resztą Twojego wizerunku. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na modny jesienny manicure hybrydowy, w każdej z wcześniej wymienionych kolorystyk. 

 

Paznokcie hybrydowe na jesień 2021 - jesienne paznokcie - fot. freepik.com

 

Czarne paznokcie pasują do większości jesiennych kreacji, a szczególnie przyciągną uwagę podczas wieczorowej imprezy lub specjalnego wydarzenia. To coś dla eleganckich i odważnych kobiet, które lubią być w centrum uwagi, równocześnie zachowując styl i powagę.

 

 

 

Paznokcie hybrydowe na jesień 2021 - czarne paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Gustowny manicure w kolorze fioletu już kolejny rok nie wychodzi z mody. Ten delikatny, zimny i szykowny kolor będzie pasował do złotej biżuterii oraz sukni w podobnej, chłodnej kolorystyce. Idealny manicure dla stylowych dam, które pragną przyciągnąć uwagę spokojem i elegancją. 

 

 

 

 

Paznokcie hybrydowe na jesień 2021 - fioletowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Pomarańczowy manicure hybrydowy na jesień to coś zdecydowanie na poprawę humoru. Ciepłe kolory sprawią, że poczujesz się lepiej nawet podczas najgorszej pogody, a Twoje znajome będą chciały zaserwować sobie podobną metamorfozę gdy tylko zobaczą Twoje dłonie. 

 

 

 

Paznokcie hybrydowe na jesień 2021 - pomarańczowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Komentarze 1

Gość 20 lipca 2023

1