Dlaczego facet ignoruje kobietę, która mu się podoba?

Dlaczego facet ignoruje kobietę, która mu się podoba? Dlaczego facet ignoruje kobietę, która mu się podoba?

Większość mężczyzn chcąc pokazać swoją męskość ignoruję kobietę, która mu się podoba. Jego zachowanie jest wtedy zupełnie inne, niż w przypadku koleżanki. Dzięki temu z pewnością zauważysz kiedy wasza relacja zamienia się w coś więcej z jego strony. Obojętność, która pojawi się w waszej relacji nie będzie dla Ciebie z byt miła jednak z czasem może zamienić się w coś naprawdę wyjątkowego. Dlaczego facet ignoruje kobietę, która mu się podoba? Oto 3 najważniejsze powody.

Wykazanie obojętności

Obojętność to postawa, którą zazwyczaj wykazują mężczyźni w momencie, gdy kobieta jest bliska ich sercu. Pokazanie, że nie jest dla niego, aż tak ważna wprowadza spory zamęt w głowie kobiety. Dzięki czemu mężczyzna czuje się być bardziej nieosiągalny co z pewnością podbudowuje go i sprawia, że czuje, że jego relacja z daną kobietą zacznie zacieśniać się coraz bardziej.

Kontakt wzrokowy

Z reguły kobieta, która podoba się mężczyźnie jest zdecydowanie omijana przez jego wzrok. Facet dosłownie udaje, że jej nie widzi. Spowodowane to jest z pewnością sporym stresem, a także zauroczeniem, które wprawia go w zakłopotanie.

Docinki  w trakcie rozmowy

Wszelkiego rodzaju docinki skierowane w twoja stronę od facet, który o ciebie zabiega są zdecydowanie spowodowane jego zauroczeniem. Staraj się nie odpowiadać na nie, a wręcz ignorować je to z pewnością sprawi, że spodobasz mu się jeszcze bardziej.

Komentarze 4

Gość 20 czerwca 2024

Wyskoczył mi pryszcz na pośladku. Swędzi.

Gość 23 października 2021

Gówno prawda nie ignoruję kobiety która mi się podoba. Ale prawda lepiej je ignorowac bo jak pokazujesz że ci zależy to nagle one stają się niedostępne i mają na ciebie wyjebane, co łatwo dostępne na wyciągnięcie ręki jest mało atrakcyjne przekona)łem się o tym wiele razy każda jedna była taka sama jak zobaczyła ze mi zależy wtedy nagle już nie by)łem taki fajny.

Gość 06 lutego 2021

Czy to Michał z Zamienia ? Skurw.... jakich mało

Gość 18 listopada 2020

Moim zdaniem jesli facet unika kobiety to znaczy ze czasem potrafi kolega niezle mieszac . wiem co muwie poniewaz znam takiego kolesia o imieniu michał co lubi w zwiazki sie mieszac i sie wszystkim interesowac . oraz nasyłac jakas marceline co niby szuka ludzi do ekipy motocyklowej tylko ciekawe ze szuka samych facetów . nie cierpie takich ludzi co sie wpierdalaja komus w zycie