Jak się zachowywać, gdy facet cię olewa?

Jak się zachowywać, gdy facet cię olewa? Jak się zachowywać, gdy facet cię olewa?

Jak się zachowywać, gdy facet cię olewa?

Czasami bywa tak, że pomimo starań kobiety, jej zdeterminowanej walki o względy mężczyzny bądź też chęć zwrócenia na siebie jego uwagi – nadal coś idzie nie tak jak powinno. Może być to efekt tego, że po prostu ten gość nie jest Tobą zainteresowany i próbuje wykręcić się z tej znajomości poprzez olewanie Twoich gestów, wiadomości czy innych prób kontaktu. Należy pamiętać, iż podstawą zdrowej i prawidłowo funkcjonującej relacji jest odpowiednie podejście dwojga partnerów. Jeżeli jeden z nich nie wykazuje chęci kontynuowania i angażowania się, to nie należy zmuszać go do tego. Podstawą w komunikacji jest wzajemny szacunek i jasność wysyłanych komunikatów. Trzeba jednak pamiętać, że kwestia szacunku nie odnosi się tylko do osoby z którą nawiązujemy pewną relację, ale także i do nas samych, jako do jednostek silnych, niezależnych i potrafiących dbać o swoje interesy. Jak więc zachowywać się w sytuacji, gdy mężczyzna, który nam się podoba, najzwyczajniej w świecie nas olewa?

Odpuść sobie tę znajomość

Najprostszym a za razem najlepszym rozwiązaniem jest po prostu odpuszczenie sobie tej znajomości. Może na początku wydawać się to dosyć bolesne i demotywujące, jednak z czasem nasze rany nieco się zabliźnią a serce zacznie szukać nowego wybranka, który wypełni powstałą pustkę i na nowo pozwoli odnaleźć szczęście. Nie warto angażować się w coś, co już na wstępie skazane jest na niepowodzenie. Jeżeli ten facet nie jest Tobą zainteresowany, to choćbyś nie wiadomo co robiła sytuacja nie ulegnie zmianie ani poprawie. Nie można się nikomu narzucać a już tym bardziej nikogo do niczego zmuszać.

Pokaż mu co traci

Jak już zdołasz dojść do siebie i pogodzić się z myślą, że ten gość naprawdę nie jest dla Ciebie, możesz pokazać mu co stracił. Takie uświadomienie mężczyźnie tego, jak wspaniałą partnerkę mógł mieć przy swoim boku jest czymś co po pierwsze podniesie Twoją samoocenę a po drugie pomoże mu dostrzec, że miał przy sobie prawdziwy skarb, jednak olewając Cię stracił możliwość nawiązania relacji, która mogłaby okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Bądź ponad to!

Jeżeli facet jawnie Cię olewa, nie pozostań mu dłużna. Musisz pogodzić się z tym, że z tej mąki chleba nie będzie. Pokaż mu jednak, że wcale nie jesteś zdołowana tym faktem a wręcz przeciwnie, korzystasz z życia, bawisz się, imprezujesz i jesteś po prostu szczęśliwym człowiekiem – z nim czy bez niego!

Komentarze