Paznokcie na lato - modne wzory i kolory

Paznokcie na lato - modne wzory i kolory Paznokcie na lato - modne wzory i kolory - fot. freepik.com

Paznokcie na lato - modne wzory i kolory

 

Paznokcie na lato w tym roku wybieramy spośród modnych, delikatnych paznokci pastelowych oraz jasnych paznokci neonowych w letnich kolorach. Przedstawiamy kilka przykładów, które zdecydowanie zainspirują Cię do odwiedzenia kosmetyczki. Popraw sobie humor i zafunduj sobie nowe, modne paznokcie na lato, którymi zachwycisz bliskich i przyjaciół!

 

Paznokcie na lato - modne wzory i kolory - różowy manicure - fot. freepik.com

 

Piękne pastelowe paznokcie to idealny wybór dla delikatnych kobiet, które niezbyt lubią krzykliwe i jasne kreacje. Takie letnie paznokcie będą idealnie pasować do stonowanych, letnich sukienek, które możesz wybrać specjalnie na spacer lub piknik z przyjaciółmi.

 

 

 

 

Paznokcie na lato - modne wzory i kolory - pastelowy manicure - fot. freepik.com

 

 

W tym roku szczególnie warto zwrócić uwagę na modne paznokcie w kolorze błękitnego nieba. Taki manicure będzie idealny nie tylko na plażę ale sprawdzi się również na każdego rodzaju wyjście lub imprezę czy to z przyjaciółmi, czy z tą jedną wyjątkową osobą.

 

 

 

Paznokcie na lato - modne wzory i kolory - błękitny manicure - fot. freepik.com

 

 

 

Na ciepły i słoneczny czas można również popisać się pięknymi paznokciami w kolorze słońca. Taki słoneczny manicure uwidoczni Twój naturalny optymizm i sprawi, że poczujesz się lepiej zerkając na te piękne paznokcie. Pogodny uśmiech na twarzach znajomych gwarantowany!

 

 

 

Paznokcie na lato - modne wzory i kolory - słoneczny manicure - fot. freepik.com

 

 

 

 

Komentarze 1

Gość 20 lipca 2023

1