Mężczyzna skorpion - jak go zdobyć? Jak zdobyć mężczyznę spod znaku skorpiona?

Mężczyzna skorpion - jak go zdobyć? Jak zdobyć mężczyznę spod znaku skorpiona? Mężczyzna skorpion - jak go zdobyć? Jak zdobyć mężczyznę spod znaku skorpiona?

Mężczyzna skorpion - jak go zdobyć?

Mężczyzna skorpion jest przede wszystkim wulkanem energii. Niestety charakteryzuje go także porywczość, dwulicowość, egoizm i mało poważne patrzenie na świat. Skorpion jest bardzo tajemniczym znakiem, ciężko go tak naprawdę rozgryźć, czasami sprawia wrażenie dojrzałego, konkretnego mężczyzny, innym razem jest zwykłym dzieckiem zamkniętym w ciele dorosłego faceta. Tak naprawdę mężczyzn spod tego znaku cechuje ogromna zmienność. Objawia się ona w częstym zmienianiu miejsca zamieszkania, pracy zarobkowej, ale i partnerek życiowych. Skorpion wyznaje zasadę „wszystko albo nic” i kieruje się nią w życiu zarówno zawodowym, prywatnym jak i tym czysto uczuciowym. Wystarczy, że partnerka zrobi coś nie tak, zniechęci go do siebie w jakiś sposób a on przekreśla tę relację. Nie jest zwolennikiem ratowania związku ani podtrzymywania go za wszelką cenę. Jego uczucia są chwiejne i mało stabilne przez co tak ciężko mu znaleźć wymarzoną partnerkę z którą mógłby ułożyć sobie życie w sposób długoterminowy. Ku zaskoczeniu psychologów, skorpion doskonale radzi sobie w relacjach przyjacielskich. Otacza go grono oddanych kolegów a on doskonale odnajduje się w roli pocieszyciela, doradcy, słuchacza czy po prostu rozmówcy. Jakiej więc kobiety pragnie skorpion? Jego upodobania są dość niestandardowe.

Szukającej przygód

Skorpion pragnie kobiety, która jest żądna przygód i atrakcji życiowych. Nie interesują go partnerki dla których najważniejsza jest praca i które prowadzą monotonne poukładane spokojne życie. Jego kobieta powinna charakteryzować się sporą tajemniczością, którą on będzie mógł odkrywać dzień za dniem. Skorpion nie lubi się nudzić, dlatego jego kobieta także nie powinna spędzać czasu biernie np. na kanapie przed telewizorem w domu. Skorpion lubi imprezować, chce aby jego partnerka także przejawiała podobne pasje co on. Dodatkowo mężczyzna spod tego znaku nie lubi być ograniczany, więc jego partnerka musi wykazywać się też wyrozumiałością i tolerancyjnością.

Odrzucającej stabilizację

Mężczyzna spod znaku skorpiona zazwyczaj stawia sprawę jasno. Nie szuka on związku na lata, nie chce się zestarzeć u boku jednej kobiety i nie planuje zakładania rodziny, ślubu, wesela i gromadki dzieci. Dlatego właśnie poszukuje partnerki podobnej do siebie, kogoś przed kim nie będzie musiał udawać kogoś innego, mężczyzny pragnącego założyć rodzinę, spłodzić syna, zasadzić drzewo czy kupić psa. Skorpiona cechuje spora niestabilność uczuciowa, przez co potrafi on zmieniać partnerki nawet kilka razy w roku. Mimo to, prawda jest taka, że gdy trafi na kogoś odpowiedniego, jego nastawienie może ulec sporemu przekształceniu i modyfikacji.

Idealnej w każdy calu

Jaka ma być partnerka skorpiona? Idealna. Wiadomo różne są kanony piękna a kobiet idealnych tak naprawdę nie ma, jednak skorpion ma swój typ i tylko takiej partnerki poszukuje. Co więc ją powinno charakteryzować? Wysportowana sylwetka, brązowe oczy, długie włosy w odcieniach kasztanu, nogi do nieba i nieskazitelny styl miejskiej damy. Mężczyźni spod tego znaku są wzrokowcami, dla nich bardzo często na pierwszym miejscu jest wygląd i aparycja zewnętrzna dopiero potem osobowość, charakter i ogólny sposób bycia.

Komentarze