Projekty domów nowoczesnych parterowych z płaskim dachem

Projekty domów nowoczesnych parterowych z płaskim dachem Projekty domów nowoczesnych parterowych z płaskim dachem

Jesteś na etapie wyboru projektu swojego wymarzonego domu? Nie wiesz czy masz wybrać dom parterowy czy piętrowy, jednakże ktoś podpowiedział Ci, aby zastanowić się nad nowoczesnym domem parterowym z płaskim dachem? To może być dobry wybór!

Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji domów jednorodzinnych z płaskim dachem, które wygladają elegancko i nowocześnie. Do naszego zestawienia wyselekcjonowaliśmy najpiękniejsze naszym zdaniem nowoczesne domy! 

1. Nowoczesny dom z płaskim dachem, z ogrodem oraz dużą werandą ogrodową. 

2. Dom z dużą przestrzenią na grilla oraz miejsce spotkań rodzinnych. 

3.  Ten projekt domu nowoczesnego jednorodzinnego, jednopiętrowego z płaskim dachem zachwycił nas najbardziej. Nowoczesna struktura i bryła budynku, niejako futurystyczna, z dodatkowo wypudowanym basenem, sprawia, że można się rozmarzyć!  Na co dzień ciężko o takie widoki w naszym kraju. 

4. Ostatnia propozycja na dom jednopiętrowy z płaskim dachem. W tym projekcie również króluje nowoczesny szyk oraz elegancja. Projekt jak widać autorstwa zagranicznego biura architektonicznego, wydaje się być bardzo przyjemny. Czy Wam również się podoba? 

Domy mają pełnić przede wszystkim miejsca, w którym możemy znależć schronienie, ale również miejsca, w którym możemy spędzić przyjemnie czas. Powyższe propozycje naszym zdaniem spełniają wszystkie wymagania dotyczące domu jednorodzinnego, jako ostoi ładu domowego. 

Komentarze 1

Gość 25 października 2023

Wspaniała propozycja. Dla mnie rewelacja, gdyż nie cierpię scinanych ścian. Mam wrażenie, że mieszkanie mnie ściska i czuję się niekomfortowo. Jeśli mogę, to proszę o informację, jaki jest koszt takiego domku pod klucz. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych rozwiązań.