Mężczyzna lew jak go zdobyć? - Jak zdobyć mężczyznę spod znaku lwa?

Mężczyzna lew jak go zdobyć? - Jak zdobyć mężczyznę spod znaku lwa? Mężczyzna lew jak go zdobyć? - Jak zdobyć mężczyznę spod znaku lwa?

Mężczyzna lew jak go zdobyć

Mężczyźni spod znaku lwa uwielbiają być w centrum wydarzeń. Charakteryzuje ich ogromna energia, chęć do działania i niesienia pomocy innym. Są oni bardzo opiekuńczy, nie potrafią przejść obojętnie obok człowieka, który potrzebuje pomocy. Dodatkowo mężczyźni spod tego znaku nastawieni są na wspieranie i tego samego oczekują od swoich partnerek. Posiadają oni także pewną zdolność budowania relacji trwałych i opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Nie straszne są im kryzysy, potrafią wyjść nawet z najgorszej opresji i to z twarzą. Cechuje ich także dość spora porywczość i pochopność, uwielbiają logistyczne łamigłówki i mediacyjne rozwiązywanie sporów i problemów międzyludzkich. Większość z nich obiera ścieżkę zawodową skupiającą się na kontaktach interpersonalnych, dlatego zawodem idealnym dla mężczyzny spod tego znaku zodiaku wydaje się być: psycholog, pedagog, pielęgniarz, lekarz, socjolog, antropolog czy też nauczyciel. Oto jakich kobiet poszukują mężczyźni spod znaku lwa!

Twardo stąpających po ziemi

Poszukują oni kobiet, które będą wiedzieć czego tak naprawdę chcą od życia. Chodzi głównie o to, by kobieta miała sprecyzowany plan na siebie i na życie, by potrafiła prowadzić swoje działania i postępowania w taki sposób by odczuwać  z nich jak najwięcej satysfakcji i spełnienia. Mężczyźni spod znaku lwa zwracają uwagę na to, czy kobieta potrafi wziąć się w garść czy jednak trzeba ją całe życie prowadzić za rękę. Jedno jest pewne, on chce partnerki, która będzie potrafiła ogarnąć ten trudny i ciężki do zrozumienia świat a nie małej dziewczynki, dla której będzie musiał być przysłowiowym tatusiem.

Pragnących założyć rodzinę

Mężczyzna spod znaku lwa poszukuje kobiety z którą będzie mógł założyć rodzinę. Faceci spod tego znaku pragną dużej, kochającej się i szczęśliwej rodziny. Marzą oni bowiem o przynajmniej trójce dzieci, małym domku z kominkiem i żonie, która będzie panią podtrzymywania domowego ogniska  i ciepła rodzinnego. Mężczyźni lwy mają dosyć jasno sprecyzowaną hierarchię potrzeb i wartości, ich główną potrzebą jest posiadanie swojego własnego prywatnego azylu, którym jest dom i rodzina. Dlatego też poszukują oni partnerki, dla której priorytetem będzie założenie szczęśliwej rodziny a nie pięcie się po szczeblach kariery zawodowej.

O łagodnym usposobieniu

Jak już wiadomo mężczyźni spod znaku lwa są dosyć porywczy i impulsywni, dlatego poszukują partnerki, która będzie ich całkowitym przeciwieństwem, a mianowicie łagodnej, spokojnej, cierpliwej i nie porywczej. Dzieje się tak dlatego, że dwa wybuchowe charaktery raczej nie miały by racji bytu i ciężko by im było przetrwać, natomiast połączenie kogoś porywczego z kimś łagodnym może stworzyć naprawdę współgrającą, uzupełniającą się wzajemnie całość.

Komentarze