Kiedy facet udaje, że mu nie zależy?

Kiedy facet udaje, że mu nie zależy? Kiedy facet udaje, że mu nie zależy? - fot. freepik.com

Już w podstawówce chłopcy dokuczają czasem tym dziewczynkom, które im się podobają. W liceum dla najpiękniejszej dziewczyny w klasie mogą być chłodni i obojętni. Takie zachowania można zaobserwować też w dorosłym życiu. Kiedy facet udaje, że mu nie zależy?

Kilka dni po randce może być trudne dla każdej kobiety. Jeśli spotkanie się udało, kusi, by zadzwonić. Utarło się jednak, że to mężczyzna powinien odezwać się pierwszy. Jeśli nie odzywa się przez kilka dni, to można stracić wiarę w siebie i dojść do wniosku, że nie podobało mu się na randce. Jak jest w rzeczywistości? Mężczyźni czasem udają, że im nie zależy. Wymóg zadzwonienia jako pierwszy nakłada na nich pewne obciążenia. Facet nie chce wyjść na desperata i dzwonić od razu po spotkaniu. Czasem więc trzyma kobietę na dystans, dając sobie kilka dni na oddzwonienie.

Kiedy facet udaje, że mu nie zależy? - fot. freepik.com

​Kiedy jeszcze mężczyzna udaje, że mu nie zależy?

Podobna sytuacja może mieć miejsce w związku trwającym już od dłuższego czasu. Przykładowo: gdy partnerka mówi o dzieciach czy szybkim ślubie, on się oddala, bo chce zachować swoją odrębność. Mężczyźni na ogół nie lubią być kontrolowani. „Pantoflarz” - to dla nich najgorsza obelga.

Mężczyzna buntuje się, udając, że mu nie zależy, wracając do domu coraz później czy pozwalając sobie na złośliwości. Co zrobić, by znów zaczęło mu zależeć? Warto dać mu przestrzeń, a nawet samemu „zapomnieć” kilka razy odpisać czy wybrać się na samotny wypad za miasto.

Komentarze