Jak zachowuje się mężczyzna, któremu zależy na kobiecie?

Jak zachowuje się mężczyzna, któremu zależy na kobiecie? Jak zachowuje się mężczyzna, któremu zależy na kobiecie?

Jak zachowuje się mężczyzna, któremu zależy na kobiecie?

Nie od dziś wiadomo, że relacje międzyludzkie są czymś niesamowicie skomplikowanym i do końca nie zbadanym. Każdy mężczyzna okazuje swoje zaingerowanie kobietą w nieco inny specyficzny dla swojej osobowości sposób. Niektórzy stawiają na drobne upominki, inni na gesty i słowa a jeszcze inni postanawiają zaskakiwać swoje kobiety różnymi niespodziankami i niestandardowymi pomysłami mającymi na celu umilić czas spędzany we dwoje. Nie zależnie od tego czy jest to kolacja przy świecach, nowy naszyjnik, uroczy całus w czoło, skok ze spadochronu, trzymanie za rękę czy cokolwiek innego, jeżeli twój facet wykazuje takie bądź inne zachowania możesz być pewna, że mu na Tobie naprawdę zależy. Poniżej przestawiamy pewne zachowania mężczyzn, który są jasno sprecyzowanym sygnałem, że jemu naprawdę na Tobie zależy!

Komplementuje kobietę

Niektórzy faceci uwielbiają komplementować kobietę. Jeżeli więc słyszysz od swojego partnera, że jesteś piękna, że w życiu nie widział istotny atrakcyjniejszej, że jesteś jego spełnieniem marzeń i wszystkim tym co do szczęścia potrzebuje, że nie potrafi oderwać od Ciebie wzorku, że wzbudzasz w nim same pozytywne emocje, że nie wyobraża sobie życia bez Twojej osoby u boku i wiele innych słów, które powodują, że na sercu robi się nieco cieplej – możesz być pewna, temu mężczyźnie naprawdę na Tobie zależy i zrobi wszystko by Ci to udowodnić! Taki facet to prawdziwy skarb.

Jest zawsze w pełnej gotowości do pomocy

Jeżeli facet służy Ci pomocą w każdej możliwej sytuacji to jasny znak, że nie jesteś mu obojętna. Bardzo prostym przykładem jest klasyczna sytuacja, kiedy to w Twoim laptopie nagle coś się psuje a Ty musisz na jutro zrobić prezentację do pracy, jak wtedy zachowuje się Twój partner? Udostępnia Ci inny laptop (zazwyczaj swój prywatny) i stara się naprawić usterkę, która wystąpiła w Twoim sprzęcie. W ten sposób uspokaja Cię i daje Ci poczucie bezpieczeństwa, sygnalizując, że razem dacie sobie radę nie tylko z tak błahymi problemami jak zepsuty laptop. Wsparcie w związku jest czymś bardzo potrzebnym, bez niego ciężko o zdrowe i prawidłowe relacje.

Sprawia, że jej problemy znikają

Nie ważne czy nie potrafisz poradzić sobie z dostarczeniem zakupów na 6 piętro, czy jest to coś nieco bardziej skomplikowanego, zawsze możesz być pewna, że nie zostaniesz z tym sama, ponieważ czuwa nad Twoim bezpieczeństwem i komfortem życia Twój parter. Takie poczucie bezpieczeństwa jest dla kobiety jasnym sygnałem, że facetowi na niej zależy. Pozwala jej także na stawianie czoła wszystkim negatywnym aspektom życia i walkę z tym, co wymaga pewnych poprawek i modyfikacji. Kobieta, która czuje że ma wsparcie w swoim mężczyźnie jest dużo bardziej otwarta na nowe wyzwania i pragnie stale się rozwijać, poszerza swoje horyzonty i uwielbia poznawać świat. Wszystko to dlatego, iż zdaje sobie sprawę, że w momencie gdy jej noga nieco się powinie z pomocą przyjdzie jej ktoś, kto kocha ją bezwarunkowo, po prostu, za wszystko i za nic jednocześnie.

Potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji

Nie ma sytuacji bez wyjścia – łatwo powiedzieć trudniej się do tego powiedzenia adekwatnie zastosować. Faktycznie, czasami w życiu borykamy się z sytuacjami kryzysowymi, trudnymi, nacechowanymi skrajnie negatywnymi emocjami. Bardzo ważne wtedy jest mieć przy sobie tę drugą osobę, która (jeżeli jej zależy) zrobi wszystko aby znaleźć bezpieczne, rozsądne i satysfakcjonujące wyjście z każdej problematycznej sytuacji. Życie ludzkie bywa nacechowane kryzysami, jest to taka trochę parabola, która wskazuje, że raz jest dobrze a raz jest tak źle, że człowiek nie potrafi odpowiedzieć sobie na pytanie „dlaczego mnie to spotkało?”. Jeżeli więc Twój facet, robi wszystko, by pomóc Ci w tym co Cię spotkało, to możesz być pewna, zależy mu na Tobie bardziej niż Ci się wydaje!

Komentarze