Imię dla dziewczynki urodzonej w maju

Imię dla dziewczynki urodzonej w maju Imię dla dziewczynki urodzonej w maju

Maj to piąty miesiąc roku, jest to niewątpliwie okres w którym przyroda zaczyna budzić się do życia, odbywa się wiele ważnych dla społeczeństwa uroczystości a także ludzie zaczynają powoli planować swój wakacyjny wypoczynek. Maj jest także miesiącem w którym rodzi się najwięcej intelektualistów i osób pasjonujących się nauką, technologią i przyswajaniem nowych innowacyjnych wiadomości i rozwiązań. Osoby urodzone w maju cechuje także spokój i chęć stabilizacji szczególnie w życiu uczuciowym. Jakie więc imię nadać córeczce, którą powitamy na świecie właśnie w maju? Oto nasze propozycje, na to jakie imię dla dziewczynki urodzonej w maju wybrać. 

Alicja

Alicja oznacza dziewczynkę silną, którą przepełnia kreatywność i twórczość. Jest to także osoba niesamowicie pracowita, ambitna i twardo stąpająca po ziemi. Lubi wyznaczać sobie cele, które następnie skrupulatnie realizuje. Alicja zazwyczaj jako swoją drogę zawodową wybiera zawody silnie związane z kontaktami interpersonalnymi, może więc ona w przyszłości zostać pedagogiem, nauczyciele, antropologiem, psychologiem, psychiatrą, terapeutą, pielęgniarką.

Anna

Anna to imię, które oznacza osobę miłą, łagodną, przyjemną, spokojną i cichą. Jest to zdecydowanie osoba, która w swoim życiu kieruje się sercem i przeczuciem a nieco mniej realnymi faktami. Dla niektórych jest to po prostu niepoprawna optymistka, dla innych osoba, która uwielbia tworzyć i pielęgnować relację z innymi, nawet jeżeli stworzone więzi pozostawiają wiele do życzenia to dla Anny są one do odratowania. Dla niej w życiu liczy się człowiek, jego uczucia, troski, problemy i rozterki. Anny droga zawodowa opiera się zazwyczaj na zawodach mocno intelektualnych takich jak np. lekarz, naukowiec, laborant, wykładowca na uczelni wyższej.

 

Urszula

Imię Urszula oznacza osobę idącą z duchem czasu, ceniącą sobie innowacyjność i z chęcią testującą wszelkie nowości. Jest to realistka, dla której nieco bardziej od rodziny liczy się kariera. Urszule w swojej drodze zawodowej mogą zajść naprawdę daleko, swoją ambicją i perfekcjonizmem udowadniają, że niemożliwe po prostu nie istnieje.

Tania

Tania oznacza osobę działającą. Nie czeka ona na cud, nie oczekuje od innych wsparcia i pomocy, ona po prostu działa i dobrze jej z tym, że jest niezależną i pewną siebie kobietą. Doskonale sprawdzi się na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Nade wszystko ceni sobie swoją niezależność i chęć wolności, dlatego też Tanie zazwyczaj nie decydują się na założenie rodziny, jednak czy są przez to mniej szczęśliwe? One po prostu nie żyją według schematu.

Kornelia

Kornelia oznacza osobę nieco wścibską, która bardziej niż swoim życiem lubi żyć historiami i wydarzeniami z życia innych osób. Jej dociekliwość i nieustępliwość sprawia, że nie ma ona zbyt wielu oddanych przyjaciół przez co po jakimś czasie uczy się żyć sama ze sobą. Kornelie mają także problemy z obdarzeniem drugiej osoby miłością i zaufaniem, przez co ciężko im zbudować trwałą relację. Zaletą jednak jest to, że gdy już przełamią lody, to potrafią być naprawdę oddane, lojalne i kochające. Pod tą niepozorną skorupą kryje się prawdziwe piękno, trzeba tylko wiedzieć, jak je odpowiednio i sukcesywnie wydobyć.

Komentarze