Duże zmiany w Lidlu i Biedronce! Co się zmieniło?

Duże zmiany w Lidlu i Biedronce! Co się zmieniło? fot. freepik.com

Lidl i Biedronka po raz kolejny wprowadzają zmiany, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Lidl a także Biedronka to sieci handlowe, które znane są z organizowania ofert sezonowych lubianych produktów oraz także obniżek cen.

Lidl oraz Biedronka wprowadziły zmiany, aby dopasować się do obecnych realiów. Od kiedy pojawił się koronawirus wielu ludzi musiało odłożyć wakacyjne plany szczególnie te zagraniczne na dalszy plan. Natomiast nie trzeba rezygnować z krótkiego wypoczynku w Polsce. Dzięki temu najpopularniejsze  polskie miejscowości turystyczne przeżywają prawdziwe oblężenie. Branża gastronomiczna natomiast i hotelarska często podnosi ceny. Wysokie ceny choćby ryb ze smażalni czy np. gofry zwalają nóg. Dobrze orientują się w tym właściciele dużych sieci supermarketów. Szczególnie nad morzem. I dopasowują ofertę do potrzeb rynku.

W 125 sklepach sieci Biedronka w lokalizacjach nadmorskich godziny pracy zostaną wydłużone. Będą również na zewnątrz umiejscowione warzywniaki oraz stoiska z lodami i napojami. Ponadto w Łebie będzie uruchomiona specjalna linia autobusowa, by turyści mogli łatwo dojechać do danego sklepu.

Oprócz Biedronki na taką zmianę zdecydował się również Lidl, którego sklepy umiejscowione są w Darłowie, Kamieniu Pomorskim czy Świnoujściu. Sklepy te będą otwarte od 6.00 do 23.00. A w Międzyzdrojach, Świnoujściu i Kołobrzegu czynne będą przez całą dobę. Tylko w sobotę do 23 tak informował tvn24.pl.

Także inne sklepy wydłużają godziny otwarcia!

W czasie wakacji również niektóre sklepy sieci Dino będą czynne całą dobę. Z całodobowych zakupów można będzie także skorzystać w Ustroniu Morskim, Łebie, Grzybowie, Dziwnowie, Stegnie oraz Rowach. N dłuższe godziny pracy zdecydował się także Kaufland. W niektórych sklepach w Gdańsku i Kołobrzegu zakupy będzie można zrobić do 23.00. Inne sklepy otwarte są w standardowych godzinach do 22.00.

Natomiast godzin nie wydłużyły Żabka ani też Tesco. Placówki Żabki otwarte są w godzinach 6.00-23.00, a Tesco o godzinę krócej.

Komentarze