Rzeczy, które kręcą faceta w zachowaniu kobiety

Rzeczy, które kręcą faceta w zachowaniu kobiety Rzeczy, które kręcą faceta w zachowaniu kobiety

Okazuje się, że nie tylko wygląd potrafi zawrócić w głowie Twojemu mężczyźnie. Większość facetów jest zauroczona w charakterach, które w dużej mierze mają wpływ na wizerunek kobiety. Jakie rzeczy nieziemsko kręcą go w Twoim zachowaniu? Oto podstawowe 4 o których z pewnością nie miałaś zielonego pojęcia.

Bycie zadziorną

Mężczyzna nie lubi kobiety, która zawsze zgadza się na jego propozycje. Postaraj się od czasu do czasu być bardziej zadziorną i pokaż mu, że nie tylko on rządzi w waszej relacji. Postawienie tej granicy sprawi, że zaczniesz go kręcić bardziej, niż dotychczas.

Typ buntowniczki zawsze go zaciekawi! 

Grzeczna dziewczynka nie zawsze kręci mężczyzn, wręcz przeciwnie. Większość facetów uwielbia kobiety, które są typem buntowniczek. Jeśli do nich należysz to postaraj się od samego początku być sobą i nie udawaj niewiniątka. Twój prawdziwy charakter może sprawić, że spodobasz mu się dużej bardziej, niż wtedy gdy byś udawała.

Co kręci faceta w kobiecie?


Bycie większą kokieterką

Kokieteria z pewnością nieziemsko kręci nie jednego mężczyznę. Jeżeli dotychczas nie próbowałaś mu się spodobać i wzbudzić w nim jeszcze większego zainteresowania koniecznie postaw na bycie bardziej otwartą na waszą relacje.

Bądź zabawna jak dotychczas

Zabawne kobiety najbardziej kręcą mężczyzn. Małe żarty skierowane w jego stronę z pewnością mu się spodobają. Jeżeli dotychczas nie pozwalałaś sobie na tego typu relacje to koniecznie to zmień i pokaż mu, że przy tobie nuda mu nie straszna. 

Komentarze