O czym myśli facet, gdy na Ciebie patrzy?

O czym myśli facet, gdy na Ciebie patrzy? O czym myśli facet, gdy na Ciebie patrzy? - fot. freepik.com

Zastanawiasz się, o czym myśli facet, gdy na Ciebie patrzy? Przypisujesz jego spojrzeniu ukryte znaczenie? Uważaj, bo może wcale o Tobie nie myśleć.

Kobiety, a w szczególności młode dziewczyny, mają skłonność do przypisywania mężczyznom całej palety uczuć i emocji, które nie są im znane. Zastanawiasz się, o czym myśli facet, gdy na Ciebie patrzy? Możliwe, że o niczym konkretnym lub o własnych sprawach. Warto się tego od nich nauczyć i również mieć własne życie wewnętrzne, a nie patrzeć tylko z uwielbieniem na swojego faceta.

O czym myśli facet, gdy na ciebie patrzy? - fot. freepik.com

​O czym jeszcze może myśleć mężczyzna?

Mężczyzna, gdy na Ciebie patrzy, może też myśleć o Twoim ciele. To nie ma zbyt wiele wspólnego z miłością. Niektórzy panowie po prostu żywo interesują się kształtem bioder czy konturem ciała zarysowanym pod bluzką. Jeśli znany Ci pan wpatruje się w Ciebie wyjątkowo intensywnie, nie dopowiadaj sobie historii. Niekoniecznie Cię lubi. Może mu się nawet nie podobasz. Może po prostu fantazjować, a Ty akurat jesteś w zasięgu jego wzroku.

Bardziej prawdopodobne, że mu się podobasz, jeśli nie patrzy na Ciebie zbyt intensywnie. Może odwracać oczy, byś nie zauważyła, że znów szuka Cię wzrokiem. Może też udawać, że mu nie zależy – to słynna męska technika. Ostentacyjne świdrowanie kobiety wzrokiem kojarzy się raczej z tanim podrywem, niż z głębią uczuć.

Komentarze