Kobiety z tych znaków zodiaku to najgorsze żony! Z nimi może być trudno. Z kim nie warto się żenić?

Kobiety z tych znaków zodiaku to najgorsze żony! Z nimi może być trudno. Z kim nie warto się żenić? Kobiety z tych znaków zodiaku to najgorsze żony! Z nimi może być trudno. Z kim nie warto się żenić?

Wszystkie kobiety mają cechy, które są bardziej lub mniej interesujące dla mężczyzn. Według astrologów znak zodiaku może mieć wpływ na to czy dana kobieta nadaje się na żonę. Małżeństwo z niektórymi kobietami może okazać się trudne.

Każdy ma cechy, które mogą przeszkadzać w relacjach między mężczyzną, a kobietą. Według astrologi to znaki zodiaku oraz ich charakter mogą wpływać na udane małżeństwo. Więc jakich znaków zodiaku unikać wybierając kandydatkę na żonę?

Ryby - Kobiety spod tego znaku są miłe, poświęcają się dla rodziny oraz są troskliwe. Natomiast są bardzo zazdrosne i mają skłonność do kontrolowania. Interesują się szczegółami życia męża, przez co można czuć się nieswojo. Kiedy coś wymyka się spod jej kontroli mogą wpaść w złość.

Wodnik - Kobiety spod znaku wodnika są bardzo tajemnicze. Tym kobietom nie zależy na małżeństwie. Szukają natomiast pewnego, w pełni szczerej relacji. Związek budują w oparciu o zaufanie. Kobiety spod znaku wodnika są buntownicze, uparte oraz egoistyczne. Dodatkowo bardzo inteligentne. Może to okazać się niebezpieczne.

Panna -  Kobiety te to perfekcjonistki. Znajdują dużo powodów do niezadowolenia. Dużo marudzą, szukają winnych i narzekają. W relacjach z mężczyznami przejmują inicjatywę, lubią rządzić. Wszystko zawsze musi być po ich myśli. Ponadto są  podejrzliwe i zazdrosne.

Skorpion - Kobiety spod znaku skorpiona to doskonałe uwodzicielki. Potrafią mężczyznę „owinąć sobie wokół palca”. Natomiast, gdy pokażą swoje prawdziwe oblicze zaczynają się kłótnie, żal i mnóstwo złości. Chcą w pełni kontrolować swojego partnera.

Koziorożec - Kobiety spod tego znaku traktują partnera jak dziecko. Martwią się o swoich mężów, przesadnie o nich dbają. Chcą wychować ich na nowo po swojemu. Wielu mężczyznom się to nie spodoba. Ponadto kobiety spod tego znaku często miewają ciche dni. Potrafią siedzieć godzinami i nie odzywać się.

Baran -  Kobiety te są bardzo wymagające. Nie lubią nudy ani rutyny. Szukają nowych wyzwań. Lubią rządzić i dominować. Ich mężowie mogą czuć się przytłoczeni. Kobiety te zawsze głośno wyrażają swoje zdanie i artykułują swoje potrzeby. Ciągle szukają nowych przeżyć.

Gdyby wszystko co mówi astrologia było prawdą, małżeństwo byłoby koszmarem. Mimo, iż wiele osób wierzy, że znak zodiaku może wyjawić o danej osobie pewne wiadomości, należy pamiętać, że nic nie jest w stanie dorównać zdrowemu rozsądkowi i zwykłemu ludzkiemu poznaniu się.

fot. freepik.com

Komentarze