Duże psy łatwe do ułożenia - Jakie są duże psy łatwe do ułożenia?

Duże psy łatwe do ułożenia - Jakie są duże psy łatwe do ułożenia? Duże psy łatwe do ułożenia - Jakie są duże psy łatwe do ułożenia?

Nie każdy z nas lubi małe psy. Bardzo dużo osób marzy o tym by być właścicielem większej rasy. Jednak w związku z tym, że nigdy nie był właścicielem dużego psa obawia się kilku rzeczy. Bezproblemowe psy to nie tylko małe rasy, ale oczywiście również większe. Rasy psów łatwe do ułożenia idealnie sprawdzą się przy właścicielu, który dotychczas nie miał do czynienia z dużymi rasami. Jakie psy są duże psy łatwe do ułożenia. Oto kilka ras.

Nowofundland

Rasa ta jest jedną z najbardziej łagodnych i przyjacielskich. Większość z nich jest łagodna i życzliwy wobec swoich właścicieli. Pomimo swojej wielkości Nowofundland jest zupełnie nie groźny również dla dzieci. Z reguły są bardzo spokojne i wszelkiego rodzaju zaczepki, zabawy dziecięce nie są w stanie wyprowadzić ich z równowagi nawet na chwilę.

Duże psy łatwe do ułożenia - fot. freepik.com


Golden Retriver

Okazuje się, że psy tej rasy są dużo bardziej łagodne, niż mogłoby się wydawać. Golden retriver jest rasą bardzo opiekuńczą i z reguły nie sprawia problemów. Agresja, która bardzo często objawia się psom podczas zabawy z dzieci przy tej rasie nie występuję. Właściciel może mieć do niego spore zaufanie. Wszelkie polecenia są przez nich akceptowane i nie stawiają oporu.

Berneński pies pasterski

Rasa ta nie tylko idealnie sprawdza się w domu z dziećmi, ale również w wszelkiego rodzaju służbach państwowych. Cechą wyróżniającą jest cierpliwość oraz posłuszność. Z reguły nie poddają się zbyt szybko i uczą się poleceń właściciela, aż do skutku.

Jakie są duże psy łatwe w ułożeniu? - fot. freepik.com


Wyżeł weimarski

Wyżeł weimarski idealnie sprawdzi się u osoby, która jest opanowana. Większość ras nie sprawia problemu i jest posłuszna podczas całego okresu wychowania. Inteligentność i wierność to cechy, które są charakterystyczne dla tej rasy. Zabawa z dziećmi przebiega bezpiecznie, jednak najlepiej gdy dzieci są nieco starsze.

Komentarze