Co zrobić żeby facet zatęsknił po rozstaniu? Czy wzbudzić w nim zazdrość?

Co zrobić żeby facet zatęsknił po rozstaniu? Czy wzbudzić w nim zazdrość? Co zrobić żeby facet zatęsknił po rozstaniu? Czy wzbudzić w nim zazdrość?

Co zrobić żeby facet zatęsknił po rozstaniu?

Rozstanie jest niewątpliwe bolesnym przeżyciem szczególnie dla wrażliwej i uczuciowej kobiety. Nagle zostaje ona bowiem sama, pozbawiona poczucie bezpieczeństwa, ciepła i bliskości. Jest to dość mocno traumatyczne i negatywnie nacechowane przeżycie. Pierwsze co zazwyczaj robią kobiety to rzucają się w wir rozpaczy i rozpamiętywania przeszłości. Nie ma jednak nic gorszego niż błaganie partnera o to, by dał on temu związkowi jeszcze jedną szansę. Skoro on zakończył tę znajomość to Ty musisz zrobić wszystko by jak najszybciej tego pożałował, pamiętaj jednak, że takim potulnym i błagalnym zachowaniem tego nie osiągniesz. Oto kilka sposobów na to, by Twój facet zatęsknił za Tobą po rozstaniu!

Pokaż mu, że życie i tak jest piękne

Nawet jeżeli w sercu nadal czujesz pewną pustkę, smutek czy też żal, to staraj się nie okazywać tego w obecności swojego byłego partnera. Pokaż mu, że wasze rozstanie wcale nie wywarło na Tobie aż tak potężnego wrażenia jak mu się może wydawać. Udowodnij mu, że jesteś silną kobietą, która potrafi zawalczyć o swoje szczęście tak samo z nim lub bez niego. Takie zachowanie wprawi go w osłupienie, będzie w szoku, że już po nim nie płaczesz i zacznie tęsknić za tym jak bardzo było Wam dobrze dopóki nie zapragnął zakończyć tej relacji.

Przyjmij wszystko z godnością

Pamiętaj aby przede wszystkim szanować samą siebie. Przyjmuj zaistniałą sytuację czyli w tym przypadku rozstanie z godnością, nie wypisuj do niego, nie histeryzuj, nie reaguj zbyt emocjonalnie, nie wypłakuj się jego znajomym, nie proś o każdy kontakt, nie weryfikuj co chwilę jego konta na portalu społecznościowym, nie staraj się bywać tam gdzie zazwyczaj on przebywa – po prostu sobie odpuść. Pogódź się z tym co spotkało Twój związek i nie pokazuj mu jak bardzo cierpisz. Zachowaj się jak opanowana, pewna swego i swojej wartości kobieta, która może mieć każdego. Uwierz, że dzięki temu Twój facet naprawdę zrozumie jak wartościową kobietę stracił i zacznie tęsknić!

Umów się z innym!

Czasami najlepszym patentem na wywołanie zazdrości i tęsknoty u byłego partnera jest umówienie się na randkę z innym mężczyzną. Pamiętaj nie musi być to od razu coś zobowiązującego, możesz pozwolić sobie jednak na nutkę szaleństwa, mały dreszczyk adrenaliny i dozę tajemniczości. Możesz także umówić się na randkę w ciemno lub na tzw. szybkie randki, które coraz bardziej zyskują na swej popularności. Pokaż mu, że po Waszym rozstaniu nie masz zamiaru siedzieć w domu i wypłakiwać się w poduszkę, wręcz przeciwnie właśnie teraz chcesz korzystać z życia na całego.

Komentarze