Co działa na mężczyzn? Proste techniki uwodzenia

Co działa na mężczyzn? Proste techniki uwodzenia Co działa na mężczyzn? Proste techniki uwodzenia

Techniki uwodzenia, podobnie jak każda inna sfera życia, działania i funkcjonowania człowieka, cały czas ulega zmianom i przekształceniom. Kiedyś to mężczyźni zdobywali kobiety, aktualnie w tej kwestii dostrzec można pewne równouprawnienie. Uwodzenie mężczyzn jest najprościej rzecz ujmując określonymi czynnościami kobiety, które wykonuje chcąc osiągnąć zamierzoną reakcję mężczyzny. Jest to więc pewien język ciała i mowy, który ma prowadzić do zainteresowania i zachęcania w kwestii nawiązania kontaktu mężczyzny z kobietą. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie opisywane w Internecie techniki uwodzenia są właściwe, pożądane czy gwarantujące sukces. Panowie nie zawsze pałają sympatią do ZA skąpo ubranych kobiet czy do  tzw. słodkich księżniczek. Warto w uwodzeniu odnaleźć pewien złoty środek i po prostu być sobą. W uwodzeniu istotną rolę odgrywają także gesty, to właśnie one nadają podniosłości całemu procesowi i są jego dopełnieniem.  Warto także nie popadać w paranoje i nie analizować każdego swojego ruchu czy słowa, ponieważ będzie wyglądać to nienaturalnie. Sztuczność w relacjach damsko – męskich jest czymś niepożądanym. Oto kilka prostych technik uwodzenia, które musisz znać.  

Prawda

Mężczyźni uwielbiają prawdomówne kobiety. Jeżeli więc masz ochotę lekko nagiąć prawdę i przeistoczyć fakty o sobie i swoim życiu to lepiej sobie odpuść. Facetowi naprawdę nie będzie przeszkadzało, że jesteś przykładowo pracownicą sklepu spożywczego a nie kierownikiem w wielkim przedsiębiorstwie, wręcz przeciwnie doceni to, że już na samym początku jesteś z nim szczera. Czasami podczas nawiązywania nowych znajomości zbyt mocno zabrniemy w nasze z pozoru niewinne kłamstwa a w rezultacie ciężko nam je potem odkręcić i sprostować przez co wychodzimy na kłamczuchy i bajkopisarki. Warto więc być od początku szczerą i prawdomówną osobą, która zainteresuje faceta nie tylko tym gdzie pracuje czy ile ma pieniędzy na koncie a własną wyjątkową i charyzmatyczną osobowością. 

Autentyczność

Autentyczność, czyli pewna bezceremonialność, bezpretensjonalność czy też po prostu brak sztuczności i udawania kogoś kim się nie jest. Jest to cecha pożądana i niestety niezwykle rzadką, czasami podczas uwodzenia udajemy kogoś, kim tak naprawdę nie jesteśmy. Kobiety często decydują się na zgrywanie wielkiej diwy czy też femme fatale, która jest „łamaczką” męskich serc. Takie podejście może być źle odebrane przez faceta, który szuka poważnej relacji a nie przelotnego skoku w bok. Pierwszą, nie pisaną, zasadą uwodzenia jest bycie w 100% osobą autentyczną i wiarygodną. Pewna niewymuszalność zachowania sprawi, że uwodzenie będzie prostsze i zakończy się sukcesem.

Głębokie spojrzenia

Nie od dziś wiadomo, że oczy są zwierciadłem duszy. Warto więc podczas kokietowania mężczyzny spojrzeć mu głęboko w oczy a także zatopić się w jego spojrzeniu. Taka swobodna i nieskrępowana wymiana spojrzeń może zaowocować naprawdę pikantnym flirtem i ciekawą znajomością. Dodatkowo, możesz pomyśleć o wyrazistym podkreśleniu oka, tak by było ono kuszące i zniewalająco uwydatnione. W ten sposób przyciągniesz spojrzenia nie jednego faceta a Twoje techniki uwodzenia mogą okazać się zbędne, gdyż to właśnie kocie spojrzenie zagwarantuje Ci sukces i powodzenie

Komentarze