Co odstrasza mężczyzn w kobietach? Jakie cechy charakteru są najgorsze?

Co odstrasza mężczyzn w kobietach? Jakie cechy charakteru są najgorsze? Co odstrasza mężczyzn w kobietach? Jakie cechy charakteru są najgorsze?

Wiele z nas nie zdaje sobie sprawy z tego co tak naprawdę odstrasza mężczyzn. Istnieją pewne specyficzne cechy charakteru, które działają na męską część społeczeństwa wręcz odstraszająco. Jeżeli więc, jesteś w świeżym związku i zastawiasz się jak postępować a czego unikać w relacjach z partnerem to koniecznie przeczytaj ten tekst do końca. Mężczyźni szukają partnerek altruistycznych, pewnych siebie, twardo stąpających po ziemi , ale i marzycielek i przyjacielsko nastawionych do innych osób kobiet. Nie znoszą natomiast kobiet, które stawiają siebie i swój wygląda zawsze na pierwszym miejscu, nie są w stanie poświęcić się dla nikogo i niczego oraz nie uznają kompromisów. Faceci stronią także od kobiet zaborczych, pozbawionych kreatywnego myślenia i zapatrzonych wyłącznie w swoją karierę. Są jednak trzy cechy charakteru, które gwarantują niepowodzenie każdego związku i skutecznie odstraszają mężczyzn. Oto i one!

Zazdrośnica

Typ kobiety wiecznie zazdrosnej jest najgorszym co może spotkać mężczyznę. Wiecznie kontrolująca, zazdrosna, przeglądająca korespondencję, ingerująca w każdy szczegół życia, śledząca każdy ruch i skutecznie ograniczająca swobodę kobieta to prawdziwe utrapienie każdego facetaNiekontrolowana zazdrość może być przyczyną wielu konfliktów i kłótni w związku a także w ostateczności może doprowadzić do rozstania. Pamiętajmy jednak, że odrobina zdrowej zazdrości w związku jest czymś potrzebnym, uświadamia bowiem partnerom, że są dla siebie ważni, jednak gdy zazdrość zaczyna zmieniać się w obsesję robi się już mniej ciekawie. Dlatego właśnie mężczyzn skutecznie odstrasza zazdrosna kobieta, która jest stanie zrobić wiele, by wiedzieć o swoim partnerze dosłownie wszystko.

Egoistka

Kobieta myśląca wyłącznie o sobie jest prawdziwą zmorą każdego mężczyzny. Jej egoizm może objawiać się na wielu płaszczyznach życia codziennego, zaczynając od robienia sobie porannej kawy, pomijając partnera, a kończąc na stawianiu swoich przyjemności i potrzeb nad potrzeby związku i partnera. Kobieta egoistyczna to także taka, która nie uznaje kompromisów, ma być tak jak ona sobie wymyśli. Nie znosi sprzeciwów i jest całkowicie pozbawiona empatii do drugiego człowieka. Nie potrafi postawić się w sytuacji drugiej osoby a także nie uznaje współdziałania czy współodpowiedzialności za to co się robi i mówi. Jest zakochana w sobie i skupia się wyłącznie na swoich potrzebach. Dąży tylko do tego, by poczuć pełnię szczęścia i spełnienie nawet kosztem innych osób. Mężczyzn skutecznie odstrasza taka postawa i starają się nie angażować w relację z kimś, kto widzi jedynie czubek własnego nosa. Egoiści także często bywają dodatkowo materialistami i sknerami.

Leniuszek 

Kobieta, której nic się nie chce, jest nie zorganizowana i nie wykonuje nawet podstawowych obowiązków. Typowy obibok, którego głównym zajęciem jest siedzenie na kanapie i oglądanie seriali lub plotkowanie z przyjaciółkami przy winie czy kawie. Nie sprząta, nie gotuje, nie podejmuje pracy zarobkowej właściwie nie robi nic tylko siedzi i pachnie. Ten typ kobiety naprawdę skutecznie odstrasza mężczyzn. Faceci stronią od partnerek, które nie mają sobą zbyt wiele do zaprezentowania a jedyne co mogą zaoferować swojemu partnerowi do maraton serialowy. Dodatkowo, kobiety, które cechuje lenistwo są bierne życiowo, sfrustrowane, niechętne do budowania relacji a także pesymistycznie nastawione do wszystkiego co je otacza.

Komentarze