Krótkie fryzury na lato 2021

Krótkie fryzury na lato 2021 Krótkie fryzury na lato 2021 - fot. freepik.com

Krótkie fryzury na lato 2021

 

Krótkie fryzury na lato 2021 - Lato w pełni dlatego jeżeli myślisz o zmianie fryzury na bardziej modną to jest najwyższy czas! Upały i słoneczna aura zachęcają do skrócenia włosów i ogólnej zmiany wizerunku. W tym roku szczególnie modne są fryzury krótkie z grzywką na bok oraz fryzury pixie. Pamiętaj jednak aby skonsultować się z fryzjerem przed zbyt drastyczną zmianą wizerunku! Warto wybrać fryzurę pasującą do Twojego typu urody ale najważniejsze jest to abyś czuła się w niej dobrze!

 

Krótkie fryzury na lato 2021 - Śliczna fryzura - fot. freepik.com

 

Fryzury pixie najlepiej nadają się dla żywiołowych i odważnych kobiet, które nie boją się pokazać tej strony swojej natury. Idealnie sprawdzają się na wyprawę w góry, nad morze czy na zwykły spacer podczas, którego wiatr może bezkarnie tańczyć we włosach. 

 

 

 

 

Krótkie fryzury na lato 2021 - Fryzura pixie - fot. freepik.com

 

 

 

Grzywka to bardzo ważny element, każdej fryzury. Krótkie fryzury z grzywką to hit tego lata i zdecydowanie warto taką rozważyć! Grzywka świetnie ukrywa wysokie czoło i nadaje spojrzeniu dodatkowego uroku dlatego to idealny wybór na randkę z tym jedynym. Sprawdź nasze propozycje!

 

 

 

Krótkie fryzury na lato 2021 - Fryzura z grzywką - fot. freepik.com

 

 

 

 

Komentarze