Fryzury na wesele dla mamy pana młodego

Fryzury na wesele dla mamy pana młodego Fryzury na wesele dla mamy pana młodego - fot. freepik.com

Zarówno mama Pani Młodej jak i mama Pana Młodego na weselu chce wyglądać wyjątkowo. Dlatego też fajnym pomysłem byłoby wspólne spotkanie i udanie się do fryzjera kilka dni wcześniej na próbne fryzury. Jeżeli jednak nie ma takiej możliwości to koniecznie postarajcie się porozumieć wcześniej, aby nie przyjść na wesele w takich samych fryzurach. Jeżeli mama Pana Młodego ma dłuższe włosy to idealnie prezentowałaby się w zwiewnych, delikatnych falach, a także kwiatem we włosach. Natomiast jeśli ma krótkie włosy to najlepiej gdyby zdecydowała się na boba, który z pewnością sporo ją odmłodzi i sprawi, że będzie wyglądała modnie.

 

Fryzury na wesele dla mamy pana młodego - elegancka fryzura - fot. freepik.com

 

Posiadaczki krótkich włosów mogą zdecydować się na śliczną fryzurkę krótką, która sprawi, że będziecie wyglądać bardziej elegancko i dystyngowanie. 

 

 

 

 

Fryzury na wesele dla mamy pana młodego - krótkie włosy - fot. freepik.com

 

 Kolejnym przykładem modnej fryzury na wyjątkową okazję może być elegancki kok, który możesz udekorować srebrnymi kokówkami w kształcie kwiatów.

 

 

 

 

 

Dla posiadaczek długich włosów polecamy fryzury rozpuszczone z lekkimi falami, które będa zdecydowanie hitem tego sezonu.

 

 

 

 

Komentarze