Dlaczego facet milczy po udanej randce?

Dlaczego facet milczy po udanej randce? Dlaczego facet milczy po udanej randce?

Dlaczego facet milczy po udanej randce?

Umawiasz się z mężczyzną swoich marzeń na randkę. Na miejscu okazuje się, że jest on jeszcze przystojniejszy niż Ci się początkowo wydawało. Idziecie na kolację, potem na długi spacer brzegiem rzeki, wszystko przebiega wręcz książkowo, dużo rozmawiacie, macie podobne poczucie humoru, od początku między Wami zaiskrzyło. Przez cały wieczór wydawał się Tobą naprawdę autentycznie i prawdziwie zauroczony, dodatkowo nie mógł oderwać od Ciebie wzorku i sypał komplementami właściwie non stop. Jesteś prze szczęśliwa i nie możesz doczekać się aż opowiesz o tym wszystkim swojej przyjaciółce, już rozmyślasz o tym w co ubierzesz się na kolejną randkę, jaką zrobisz fryzurę i gdzie się umówicie, może tym razem jakieś kino albo teatr? A może basen, nietypowo i oryginalnie. Wszystko pięknie się zapowiada, aż tu nagle on, po prostu przestaje się odzywać, tak jakby się zapadł po ziemię. Dlaczego? Oto nasze przypuszczenia!

Boi się stabilizacji

Mężczyzna mógł po prostu przestraszyć się stabilizacji i stałego, dojrzałego, poważnego związku na który Ty tak naprawdę liczysz. Przypomnij sobie może w czasie randki zbyt często poruszałaś kwestie Waszej wspólnej przyszłości, może byłaś zbyt nachalna, może chciałaś za dużo widzieć na raz. Prawda jest taka, że poważna i dojrzała znajomość rozwija się latami, nie możesz jej zbudować ani o niej wyrokować po pierwszym spotkaniu choćby nie wiadomo jak udane było. Jeżeli ten facet naprawdę boi się stabilizacji to wyjścia są dwa. Po pierwsze może się w końcu przełamać, jeżeli mu obiecasz, że nieco zwolnisz tempo. Po drugie może po prostu odpuścić sobie tę znajomość i milczeć już na wieki wieków. Pamiętaj, mężczyźni wolniej dojrzewają.

Potrzebuje czasu

Niektórzy faceci potrzebują nieco więcej czasu na to, by wszystko sobie przemyśleć. Nawet po udanej randce chcą na spokojnie i bez emocji wszystko sobie poukładać w głowie. Może być też tak, że Twój obiekt westchnień ma już za sobą kilka nieudanych związków i nie chce wpakować się znowu w coś co nie ma szans na przetrwanie, dlatego też chce na chłodno przeanalizować wszystkie za i przeciw związane z tą znajomością. Musisz zrozumieć to, że niektórzy nie potrafią podejmować szybkich i konkretnych kroków, daj mu czas i monitoruj rozwój sytuacji.

Skrywa coś

Niekiedy za brakiem kontaktu a nawet pewnym unikaniem stoi fakt, że Twój ukochany wybranek skrywa jakąś niewygodną tajemnicę i zwyczajnie nie chce by to wyszło na jaw. Może to być np. dwójka dzieci i żona w domu lub osobowość samca alfa, która nastawiona jest wyłącznie na zdobywanie i porzucanie. Ciężko Ci po jednym spotkaniu ocenić z kim tak naprawdę się spotkałaś i czego ta druga osoba od Ciebie oczekuje. W tym przypadku, jak i w wielu innych, najlepszym doradcą jest czas, to właśnie on jest swego rodzaju wyrocznią.

Komentarze