Czego mężczyzna szuka w kobiecie? Jakiej żony pragnie facet?

Czego mężczyzna szuka w kobiecie? Jakiej żony pragnie facet? Czego mężczyzna szuka w kobiecie? Jakiej żony pragnie facet?

Słowa małżeńskiej przysięgi składanej przed księdzem bądź urzędnikiem rozpoczynają zupełnie nowy etap w życiu dwojga ludzi. To moment, w którym zakładacie nową rodzinę i na dobre rozpoczynacie wspólną drogę, która z założenia ma trwać aż do końca życia. Wiele par ma jednak obawy przed zawarciem małżeństwa, podyktowane strachem o to, że druga połówka utwierdzona w tym, że będziecie ze sobą już na zawsze, zmieni się nie do poznania. Przyszli małżonkowie mają różne obawy - najbardziej panowie, którzy boją się, że ich ukochana roztyje się, a miłość zmieni się w przyzwyczajenie. Poznaj 3 kroki do tego, by być żoną idealną!

Dbanie o siebie to podstawa 

Jedną z największych przykrości, jaką można sprawić drugiej połówce, jest zaniedbanie się. Owszem, to nie wygląd a osobowość sprawia, że wiążemy się i pozostajemy z drugą osobą, jednak niesprawiedliwym jest traktowanie dobrego wyglądu wyłącznie jako metody pozyskania partnera. Sama chciałabyś, by Twój mąż po kilku latach małżeństwa nie przypominał wyglądem okręgu w dresie - bądź dla niego więc przez cały czas tak samo atrakcyjna, jak chciałabyś, by on był dla Ciebie!

Podsycanie namiętności w związku

Powiada się, że miłość oparta na chemii trwa przez pierwszych kilka lat związku, a potem zamienia się w przyjaźń i przyzwyczajenie. Wcale nie musi tak być - jeśli będziesz dbała o to, by ogień między wami nie wygasł, z taką samą iskrą w oczach jak na początku związku, możesz patrzeć na niego (a on na Ciebie) nawet po kilkudziesięciu latach bycia razem. Wszystko zależy od chęci i odrobiny wysiłku. Efekt jest jednak jego wart, dlatego sprawiaj mu drobne przyjemności każdego dnia i w miarę możliwości bądź tą samą dziewczyną, w której się zakochał. 

Słuchaj i rozmawiaj ze swoim chłopakiem

Związek i małżeństwo to nie okoliczności dla jakichkolwiek tajemnic - znacie się przecież doskonale, żyjecie ze sobą na co dzień, dlaczego więc mielibyście coś przed sobą ukrywać? Szczere rozmowy, nawet o prozaicznych rzeczach sprawią, że każdego dnia będziecie odkrywać się na nowo i utwierdzać we wzajemnym zaufaniu. Bądź tą stroną, która potrafi także wysłuchać w skupieniu tego, co mówi partner - to dla niego bardzo ważne, by móc zwierzyć Ci się ze wszystkiego!

Komentarze