Rzeszowska firma poradziła sobie z pandemią w nietypowy sposób. Brawo!

Rzeszowska firma poradziła sobie z pandemią w nietypowy sposób. Brawo! Rzeszowska firma poradziła sobie z pandemią w nietypowy sposób. Brawo!

Niektórzy czekają na rządową pomoc lub ustanie epidemii,  zaś inni biorą sprawy w swoje ręcę i problemy przestoju rozwiązują w kreatywny sposób!  Epidemia koronawirusa dotyka coraz więcej branż, jedną z najbardziej dotkniętych jest rynek przewozów osób. Jedną z takich firm jest rzeszowski Marcel-Bus. Firma dotychczas wykonywała połączenia na terenie województwa Podkarpackiego, Małopolskiego oraz Lubelskiego, jednakże w ostatnim czasie nastapiła mocna redukacja na poszczególnych trasach. Normalnie wiązałoby się to z mocną redukacją zatrudnienia lub postojowym. 


fot. za zgodą firmy Marcel-Bus. 

Przewoźnik postanowił działać ze skutkami przestojów, aby zachować ciągłość pracy kierowców - firma nawiązała współpracę z InPost, i tak kierowcy stali się chwilowo kurierami. Jesteśmy pełni podziwu dla firmy za podjęte działania, a przede wszystkim za dostosowanie się do obecnych warunków i zapewnienie pracy dla kierowców. 

Poniżej informacja z Facebook firmy: 

Komentarze