Tatuaż, a atrakcyjność. Czy tatuaż u kobiety podoba się mężczyznom?

Tatuaż, a atrakcyjność. Czy tatuaż u kobiety podoba się mężczyznom? Tatuaż, a atrakcyjność. Czy tatuaż u kobiety podoba się mężczyznom?

Facet, z którym się spotykasz, nie może oderwać oczu od malunków na kobiecym ciele? A może na tapecie jego telefonu czy komputera widnieje pięknie wytatuowana i najczęściej półnaga kobieta? To ewidentne oznaki tego, że on prawdopodobnie woli kobietę z tatuażem… Według najnowszych badań, tak jak kilkadziesiąt lat temu mężczyźni szaleli wręcz za blondynkami, tak dziś kręcą ich kobiety z trwałymi rysunkami na ciele. Nieduże, seksowne, a często na wpół ukryte tatuaże są czymś, co przyciąga męskie spojrzenia i pobudza fantazję. Chcesz sprawdzić, czy Twój facet woli kobietę z tatuażem? Oto kilka podpowiedzi, co może na to wskazywać…

Sam ma tatuaże

Psychologowie twierdzą, że wybieramy sobie partnerów podobnych do siebie. Jeśli facet sam ma tatuaże i są one dla niego czymś istotnym, to jest spora szansa, że będzie wolał również kobietę z tatuażami. 

Szuka znajomości na jedną noc

Jeżeli mężczyzna nie chce się ustatkować i szuka przede wszystkim przygód na jedną noc, to z dużą dozą prawdopodobieństwa zwróci uwagę bardziej na Twoją wytatuowaną przyjaciółkę niż na Ciebie. Dlaczego? Znów działa podświadomość – wielu mężczyzn uważa kobietę z tatuażem za bardziej swobodną w obyczajach i skłonną do jednorazowych przygód.

Tatuaże na tapecie…

Mężczyzna, który na tapecie telefonu czy komputera ma kobietę z tatuażami, bardzo często będzie szukał takiej również na żywo. Może się zdarzyć, że będzie również poszukiwał kobiety o konkretnym typie urody.

Piercing i te sprawy…

Jeśli facet preferuje kobiety z piercingiem albo sam go posiada, to w parze bardzo często będzie szło zainteresowanie tatuażami. Również tymi u kobiety.

Zawsze w centrum uwagi

Mężczyźni poszukujący kobiet przebojowych, odważnych i będących często w centrum uwagi zdecydowanie będą preferowali te z tatuażami. To one, w ich mniemaniu, wskazują na przebojowy charakter danej kobiety.

Komentarze