Paznokcie wiosna 2021 – modne wzory paznokci

Paznokcie wiosna 2021 – modne wzory paznokci Paznokcie wiosna 2021 - fot. freepik.com

Paznokcie wiosna 2021 – modne wzory paznokci

 

Paznokcie wiosna 2021 – modne wzory paznokci na wiosnę to temat, który powtarza się co roku i pomimo zmieniających się trendów niektóre elementy pozostają wiecznie w modzie. Kwieciste i roślinne motywy zdecydowanie nigdy się nie zestarzeją. W tym roku warto postawić na pastelowe paznokcie z delikatnymi kolorami oraz na paznokcie w wiosennych kolorach zieleni i żółci z elementami roślin i kwiatów. Poniżej prezentujemy kilka przykładów, które mogą zainspirować Cię do wiosennej metamorfozy.

Paznokcie wiosna 2021 - wiosenne kolory - fot. freepik.com

 

Pastelowe paznokcie to świetny wybór na wiosenną imprezę lub spacer. Takie delikatne kolory pasują do większości wiosennych kreacji i spodobają się każdemu! Polecamy je szczególnie osobom o delikatnym i spokojnym charakterze, którzy nie lubią nosić zbyt wyzywających ubrań.

 

 

 

 

Paznokcie wiosna 2021 - pastelowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

Żółte paznokcie to genialny wybór na spotkanie poza domem. Ten pozytywny kolor sprawi, że będziesz wyglądać jeszcze pogodniej i wywoła uśmiech na twarzach Twoich znajomych. Tej wiosny są modne bardziej stonowane kolory zatem pamiętaj aby nie wybierać zbyt jaskrawych odcieni żółci.

 

 

Paznokcie wiosna 2021 - żółte paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

 

Motywy roślinne i kwiatowe na paznokciach to wiosenne dekoracje, które nigdy nie wyjdą z mody. W tym roku szczególnie polecamy zielony manicure z elementami liści lub delikatnych kwiatów. Pamiętaj aby wybrać kolor kwiatów pasujący do elementów Twojej garderoby aby jeszcze lepiej podkreślić swój ubiór.

 

 

 

Paznokcie wiosna 2021 - kwiaty na paznokciach - fot. freepik.com

 

 

 

Komentarze