Paznokcie na wiosnę – modne wzory

Paznokcie na wiosnę – modne wzory Paznokcie wiosna - fot. freepik.com

Paznokcie na wiosnę – modne wzory 

 

Paznokcie na wiosnę – modne wzory - Wiosna to idealna pora, abyś rozkwitła i zadbała o siebie po zimie. Genialnym pomysłem na wiosną metamorfozę będzie zafundowanie sobie cudownego manicure, który zdecydowanie poprawi Ci humor! W tym roku szczególnie modne będą ciemniejsze, stonowane kolory i motywy roślinne szczególnie na pastelowych paznokciach. Zaskocz swoich znajomych z pomocą naszych propozycji na piękne kolorowe paznokcie!

Ciemniejsze kolory na paznokciach to coś dla eleganckich kobiet. Gustowny fiolet pasuje do większości wiosennych kreacji i sprawi, że Twoje paznokcie będą wyglądać idealnie w każdej sytuacji. 

 

 

Paznokcie wiosna - fioletowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

 

Pastelowe paznokcie z wiosennymi motywami do coś dla delikatnych kobiet, które lubią czuć się piękne i zadbane bez wielkiego afiszowania. To świetny wybór na randkę lub wiosenny spacer z przyjaciółmi.

 

 

Paznokcie wiosna - pastelowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

 

Dla kobiet, które chcą naprawdę przenieśc na siebie, a szczególnie paznokcie ten wiosenny klimat polecamy cudowny manicure z motywami natury. Kwiaty, gałązki, trawa to elementy, które zaskoczą Twoich znajomych. Będziesz na tyle odważna aby wykonać coś takiego?

 

 

 

Paznokcie wiosna - roślinne paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Komentarze