Paznokcie lato – Modne wzory na paznokcie

Paznokcie lato – Modne wzory na paznokcie Paznokcie lato - fot. freepik.com

Paznokcie lato – Modne wzory na paznokcie

 

Paznokcie lato – Modne wzory na paznokcie, które sprawdzą się podczas ciepłych dni to coś czym warto się już zainteresować. Wiosna w pełni, a lato zbliża się wielkimi krokami. W tym roku modne będą ciepłe kolory oraz przyjazne, pastelowe odcienie. Warto również postawić na elegancki, stylowy róż i paznokcie nude z ślicznymi wzorkami, które nigdy nie wychodzą z mody. Poniżej prezentujemy sporo inspiracji na paznokcie, którymi zachwycisz swoich znajomych.

Zacznijmy od pięknych przykładów na paznokcie pastelowe. Dopasuj kolor do swojego typu urody i zaskocz znajomych takim cudownym manicure podczas letniej imprezy lub spaceru. 

 

 

 

Paznokcie lato - pastelowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Piękne paznokcie nude to coś dla kobiet, które chcą mieć zadbane i eleganckie dłonie ale niezbyt lubią popisywać się kolorami i wzorami. Na takich paznokciach również można umieścić śliczne wzorki jednak zdajemy sobie sprawę, że nie są one dla każdego. Pamiętaj, ze nie ważne, którą opcję wybierzesz tak zadbane paznokcie będą przepiękną wizytówką podczas spotkania i nie tylko.

 

 

 

 

Paznokcie lato - paznokcie nude - fot. freepik.com

 

 

 

Wybierając kolor paznokci na lato 2021 warto mieć na uwadze odcienie różu oraz zółci. Tak pomalowane paznokcie sprawią, że wyróżnisz się z tłumu i poczujesz się na gwiazda filmowa na czerwonym dywanie. Pamiętaj jednak aby dobrać  kolor pasujący do Twojego ubioru chyba, że naprawdę lubisz szkować wtedy możesz postawić na kontrast.

 

 

 

 

Paznokcie lato - różowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

 

 

Komentarze