Paznokcie lato 2021 wzory

Paznokcie lato 2021 wzory Paznokcie lato 2021 wzory - fot. freepik.com

Paznokcie lato 2021 wzory

 

Paznokcie lato 2021 wzory - Słoneczna, letnia pogoda zachęca do spacerów, wypadów na łono natury i spotkań na świeżym powietrzu. Przed spotkaniem ze znajomymi lub tą jedną wyjątkową osobą trzeba pomyśleć nad idealnym wyglądem i dlatego właśnie nie można zapominać o paznokciach, które są swoistą wizytówką kobiety. W tym roku szczególnie modne są delikatne roślinne wzory oraz dla kontrastu wyzywające paznokcie tęczowe. Jeżeli natomiast nie chcesz aż tak się rzucać w oczy to możesz zdecydować się na modne paznokcie nude lub śliczne pastelowe kolory.

Zielone roślinki, kwiaty i inne wzorki z motywami natury na paznokciach to idealny wybór na piknik oraz spacer po lesie lub łące. Takie wesołe paznokcie zdecydowanie poprawią Ci humor oraz przyciągną wzrok więc szykuj się na słowa uznania. 

 

 

Paznokcie lato 2021 wzory - kwiecisty manicure - fot. freepik.com

 

 

 

 

 

Tęczowe wzory na paznokciach to coś dla odważnych kobiet, które chcą poczuć się wyjątkowo. Takimi paznokciami zdecydowanie zwrócisz na siebie uwagę podczas spotkania oraz specjalnej uroczystości. Pamiętaj tylko aby dobrać pasujący makijaż i strój ponieważ zbyt wyzywające paznokcie w stosunku do reszty mogą wywołać zupełnie przeciwny efekt.

 

 

 

Paznokcie lato 2021 wzory - tęczowy manicure - fot. freepik.com

 

 

 

 

 

Pastelowe paznokcie oraz paznokcie nude to doskonały wybór na letnie spacery dla kobiet, które nie chcą się zbytnio wyróżniać z tłumu, a jednocześnie pragną czuć się świeżo i elegancko. Mało wyzywające paznokcie mogą także przyciągnąć uwagę właściwych osób i pokazać, że naprawdę dbasz o siebie.

 

 

 

 

Paznokcie lato 2021 wzory - pastelowy manicure - fot. freepik.com

 

 

 

 

Komentarze