Paznokcie hybrydowe pastelowe – galeria zdjęć

Paznokcie hybrydowe pastelowe – galeria zdjęć Paznokcie hybrydowe pastelowe – galeria zdjęć - fot. freepik.com

Paznokcie hybrydowe pastelowe – galeria zdjęć

 

Paznokcie hybrydowe pastelowe – galeria zdjęć - Hybrydy w kolorze pastelowym to coś idealnego na letni wyjazd podczas, którego nie ma się zbyt dużo czasu na dbanie o paznokcie. Śliczne pastelowe kolorki będą świetnie komponować się z letnią kreacją i będą wyglądać super na plaży czy nad jeziorem. Warto pamiętać oczywiście, aby po powrocie i zdjęciu hybryd właściwie zadbać o paznokcie i pomóc im zregenerować się przed kolejnym wyjazdem.

Jasne paznokcie pastelowe w kolorach nieba, żółci i bieli będą idealne dla delikatnych kobiet, które chcą poczuć się pięknie podczas letniego spaceru. Dodatkowo kolory te pasują do większości letnich kreacji dlatego nie będziesz musiała dużo myśleć nad doborem ubrania przed wyjściem.

 

 

 

Paznokcie hybrydowe pastelowe – galeria zdjęć - jasne paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Jeżeli pragniesz zaszaleć i naprawdę przyciągnąć wzrok znajomych i nie tylko spraw sobie przepiękne pastelowe paznocie tęczowe. Po co ograniczać się jednym kolorem gdy można zaszaleć i zaserwować sobie cudowną tęczę na pazurkach? Pamiętaj jednak o makijażu i stroju, który będzie tak samo kolorowy aby idealnie pasował do Twojego odważnego wyboru!

 

 

Paznokcie hybrydowe pastelowe – galeria zdjęć - tęczowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

 

Dla miłośniczek klasycznych kolorów mamy pastelowe, hybrowe paznocie różowe. Podobnie jak paznokcie nude kolor ten nigdy nie wychodzi z mody i również w sezonie letnim będziesz mogła pochwalić się tak ślicznie zrobionymi, różowymi paznokciami pastelowymi. Zainspiruj się i wybierz coś dla siebie przed tym wyjątkowym dniem lub wyjazdem!

 

 

 

Paznokcie hybrydowe pastelowe – galeria zdjęć - różowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Komentarze