Paznokcie hybrydowe 2020 - Wzory i kolory paznokci hybrydowych 2020.

Paznokcie hybrydowe 2020 - Wzory i kolory paznokci hybrydowych 2020. Paznokcie hybrydowe 2020 - Wzory i kolory paznokci hybrydowych 2020.

Wiosna jest jedną z piękniejszych pór roku. To właśnie wtedy przyroda budzi się do życia, dzień staje się dłuższy i piękniejszy a cały świat wydaj się dużo weselszy i otwarty na działanie. Wiosna i lato jest też czasem, gdy zazwyczaj my kobiety stwierdzamy, że czas najwyższy nieco bardziej zadbać o swoje dłonie. Dlatego też śpieszymy Wam z pomocą i przedstawiamy najpiękniejsze propozycje paznokci hybrydowych 2020! Sprawdź czy znajdziesz swojego faworyta!

Białe, bogato zdobione paznokcie hybrydowe 2020 - wzory na paznokcie hybrydowe

Pierwszą propozycją są bogato zdobione białe krótkie paznokcie z elementami zieleni, perełkami oraz cyrkoniami. W tej stylizacji naprawdę sporo się dzieje, mamy tutaj połączenie kilku stylów w jednym, jest to więc coś na co pozwolą sobie tylko nieliczne z Was. Jedno jest pewne – jest to najbardziej gorąca propozycja paznokci na 2020!

fot. fotolia.com


 

Fioletowe paznokcie hybrydowe 2020

Krótkie paznokcie o kwadratowym kształcie w kolorze wrzosu i bieli dodatkowo uzupełnione bogatym zdobieniem i efektem syrenki. Jest to propozycja dla tych z Was, które są zwolenniczkami nowości. Efektowne zdobienie doda stylizacji nieco pazura i wyjątkowości, natomiast syrenka uspokoi całość i sprawi, że paznokcie będą ze sobą współgrać a przejścia między nimi nie będą razić. Jest to więc idealna paznokciowa inspiracja 2020 rok!  Piękny kolor paznokci 2020

fot. fotolia.com

 

Jasne paznokcie w kwiaty wykonane techniką hybrydy

Kolejną wiosenną propozycję stanowią krótkie hybrydowe paznokcie w cielisto-białym kolorze uzupełnione kwiecistym różowym zdobieniem. Jest to klasyczna stylizacja, która doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Jednocześnie ma ona w sobie pewną dozę niepowtarzalności i lekkości, dzięki czemu prezentuje się naprawdę pięknie i okazale na każdych dłoniach.

fot. fotolia.com

 

Różowy manicure francuski - kolory paznokci hybrydowych

Różowy manicure francuski z odrobiną delikatnego brokatu to nieco bardziej innowacyjna i niespotykana stylizacja, która jest absolutnym hitem 2020! Ta hybrydowa propozycja na pewno przypadnie do gustu zwolenniczkom klasycznego manicure francuskiego, gdyż jest ona nieco bardziej udoskonaloną jego wersją przez co olśniewa i powoduje prawdziwy zachwyt. W tej stylizacji wiosna - lato, a być może i na jesień 2020 należy do Ciebie (i Twoich dłoni)! Jesli szukasz inspiracji na paznokcie hybrydowe to to jest idealny wzór!  

fot. fotolia.com

 

Seledynowe paznokcie hybrydowe na wiosnę i lato 2020

Paznokcie a’la pawie oko to jedna z bardziej niepowtarzalnych wiosennych stylizacji wiosna-lato 2020. Paznokcie hybrydowe w kolorze bardzo jasnego seledynu przyozdobione elementami w odcieniach złota, butelkowej zieleni, granatu i brązu to naprawdę kontrowersyjna propozycja na którą zdecydują się tylko nieliczne kobiety, cechujące się ogromną otwartością na nowości i chęcią eksperymentowania. Trzeba jednak przyznać, że ta opcja wygląda naprawdę obiecująco i kto wie może to właśnie ona okaże się niepodważalną inspiracją na paznokcie hybrydowe w tym roku. 

fot. fotolia.com


 

Komentarze