Modne paznokcie 2020 - Modne wzory i kolory paznokci 2020

Modne paznokcie 2020 - Modne wzory i kolory paznokci 2020 Modne paznokcie 2020 - Modne wzory i kolory paznokci 2020

Wiosna kojarzy się nam z feerią barw, budzącą się do życia przyrodą, jasną, soczystą i wzbudzającą doskonały nastrój aurą. Tak więc nasze paznokcie także powinny prezentować się w sposób zachęcający i budzący tak samo pozytywne emocje i odczucia. Wiosna jest porą roku, która pozwalają czerpać ogrom satysfakcji życiowej, dlatego też właśnie w tym czasie warto właściwie zadbać o swoje dłonie. Oto modne paznokcie na 2020, uwierzcie piękniejszych nie da się już mieć! Inspirujemy i zachęcamy do zrobienia wiosennego manicure! Inspirujemy pięknymi wzorami na paznokcie 2020 oraz kolory na paznokcie 2020 w galerii zdjęć paznokci. 

Chabrowe paznokcie hybrydowe 2020

Chabrowe paznokcie hybrydowe to idealna propozycja na 2020 rok. Piękny, nasycony kolor w połączeniu z okrągłym kształtem paznokcia i delikatnymi zdobieniami wygląda naprawdę zniewalająco. W takich paznokciach śmiało można świętować nadejście wiosny. Są one doskonałym dopełnienie każdej stylizacji, a swoim kolorem podkreślają w niej to co najlepsze i najprzyjemniejsze dla oka!

Cytrusowe paznokcie hybrydowe - zdjęcie paznokci

Tę propozycję można opisać następująco – cytrusowy zawrót głowy! Jest to idealna stylizacja paznokci dla miłośniczek wiosennego szaleństwa. Nasycone, odważne, przykuwające uwagę, soczyste odcienie żółtego oraz zieleni powodują, że tę propozycję się albo uwielbia albo nienawidzi. My jesteśmy w niej zdecydowanie zakochane, prezentuje się zniewalająco. Kobieta decydująca się na takie paznokcie możne uzyskać miano prawdziwej Pani wiosny i lata! Idealna opcja kolorystyczna w 2020 roku! Dasz się namówić?

Czerwone paznokcie biedronki na wiosnę i lato 2020

Czerwone paznokcie z motywem biedronek i odrobiną biało-czarnego akcentu to propozycja dla prawdziwych miłośniczek natury i… biedronek! Ten wariant będzie prezentował się idealnie zarówno na długich jak i krótkich paznokciach, jest to fenomenalna wiosenna propozycja, która na pewno niebawem znajdzie grono swoich najwierniejszych fanek!


fot. pinterest.com

Niebieskie paznokcie hybrydowe na lato 2020

Zaokrąglone długie paznokcie o jasno niebieskiej barwie ze zdobieniem z cyrkonii to jedna z ciekawszych inspiracji na paznokcie 2020. Jest to wariant przeznaczony dla kobiet uwielbiających jasne, pastelowe odcienie oraz kochających połysk, który idzie w parze z estetyką i umiarem. Piękne, prawda?

Pastelowe paznokcie hybrydowe ze żłotym zdobieniem - wzory paznokci 2020

Krótkie pastelowe różowo-błękitne paznokcie z delikatnym złotym zdobieniem o kwadratowym kształcie to idealna opcja dla kobiet ceniących sobie subtelny wygląd swoich dłoni. Pastelowe odcienie są czymś doskonale pasującym do wiosennego klimatu, dlatego też coraz częściej królują one na listach rankingowych paznokci idealnych na wzory paznokci 2020.

fot. pinterest.com

Truskawkowe paznokcie hybrydowe jako dekoracja paznokci 2020

Niesamowicie apetyczne truskawkowe paznokcie to hit wśród wiosennych i letnich propozycji kolory paznokci 2020! Piękne, owocowe, soczyste, kreatywne i oryginalne paznokcie potrafią zauroczyć niemal że każdą kobietę, która w swojej stylizacji stawia na innowację, niepowtarzalność i wyjątkowość. Truskawkowe paznokcie hybrydowe to propozycja dla tych z Was, które od czasu do czasu lubią podchodzić do życia nieco bardziej na luzie.

fot. pinterest.com

Komentarze