Modne krótkie fryzury dla Pań po 60 tce

Modne krótkie fryzury dla Pań po 60 tce Modne krótkie fryzury dla Pań po 60 tce

Na jaką fryzurę powinny zdecydować się kobiety po 60tce? Okazuje się, że w tym wieku im prostsze tym lepsze. Warto jednak pamiętać, że w tym wieku najważniejsze jest to jak my się czujemy w danej stylizacji. Oto 3 najbardziej powszechne stylizacje jeśli chodzi o kobiety po 60tym roku życia.

Stylowe pixie cut 

Jak wiadomo fryzura ta jest modna nie tylko jeśli chodzi o kobiety po 60tym roku życia. Jednak okazuje się, że jeśli chodzi o to które z kobiet najczęściej się na nie decydują to właśnie kobiety po 60tce. Zazwyczaj wybierają ją ponieważ sprytnie odejmuje kilka lat dzięki czemu wygląda się dużo młodziej.

 

Włosy fale i loki do ramion

Subtelne, delikatne, klasyczne fale lub loki są urokliwe w każdym wieku. Jednak dla kobiet po 60tce najbardziej pasują gdy ich długość nie wybiega dalej, niż do ramion.

 

fot.freepik.com

 

Jaki kolor po 60 roku życia? 

Po 60tym roku życia jest również bardzo ważny kolor na jaki się zdecydujemy. Warto pamiętać, że bardzo jasny blond nie jest zbyt odpowiedni w tym wieku. Bardzo dużo kobiet decyduje się tutaj na czerwień, która z pewnością odmładza, a także dodaje odrobiny szaleństwa.

 

fot. freepik.com

 

Poniżej kilka innych pomysłów dla pań po 60: 

 

 

 

Komentarze