Miejsce na tatuaż dla dziewczyny. Tatuaże dla kobiet

Miejsce na tatuaż dla dziewczyny. Tatuaże dla kobiet Miejsce na tatuaż dla dziewczyny. Tatuaże dla kobiet

Tatuaż kształtem czy wielkością dobieramy nie tylko do naszego wewnętrznego przekonania i potrzeb, ale również i do miejsca, w którym go umieścimy. Jeśli mamy wybrany niewielki, uniwersalny wzór, to warto, abyśmy znali miejsca, na których będzie on wyglądał bosko. A tych jest przynajmniej kilka!

Tatuaż na karku

Tatuaż na karku – ale na kręgosłupie, a nie bocznej części szyi – wygląda zdecydowanie obłędnie u obu płci. Badania podkreślają, że zarówno męski, jak i kobiecy kark uznawane są za jedne z najbardziej seksownych miejsc na ciele. Niewielki tatuaż na pewno podkręci pikanterię!

Tatuaż na wnętrzu przedramienia

Wewnętrzna, bardzo delikatna część przedramienia to świetne miejsce na umieszczenie tatuażu, który sporo dla nas znaczy. W takim miejscu najlepiej wyglądają rozmaite sentencje.

Tatuaż na kostce

To dotyczy głównie kobiet – niewielki tatuaż tuż nad kostką pobudza męskie zmysły, a jednocześnie dodaje kobiecości. 

Tatuaż na łopatce

Tatuaż na łopatce doda charakteru tak kobiecie, jak i mężczyźnie. Dobrze jest wybrać tutaj wzór, który będzie dobrze układał się przy poruszaniu – to dość elastyczne miejsce.

Tatuaż na nadgarstku 

Kolejne miejsce, które z tatuażem u kobiet uwielbiają mężczyźni. Tatuaż tutaj łatwo schować w pracy, a jednocześnie będzie bardzo pobudzał zmysły w odsłoniętych kreacjach.

Tatuaż za uchem

Tatuaż za uchem to dobry wybór u mężczyzn i kobiet, choć u tych drugich, w połączeniu z długimi włosami, prezentuje się szczególnie kusząco. Nie zapominajmy, że szyja to jedno z najwrażliwszych miejsc na ciele!

Tatuaż na ramionach

Na tatuowanie ramion – zwłaszcza od góry – pozwolić mogą sobie przede wszystkim wysportowani mężczyźni. W połączeniu z mięśniami tatuaż będzie prezentował się doskonale!

Tatuaż na żebrach

Na żebrach na tatuaż pozwolić mogą sobie przede wszystkim wysportowani mężczyźni i zgrabne kobiety. Będzie świetnie prezentował się na plaży!

Komentarze