Jaki kolor włosów pasuje do brązowych oczu?

Jaki kolor włosów pasuje do brązowych oczu? Jaki kolor włosów pasuje do brązowych oczu?

Za pewnością każda kobieta zastanawia się czym powinna się kierować w momencie wyboru koloru włosów. Dla każdej kobiety jest to ważna decyzja, ponieważ każda chciałaby wyglądać pięknie i czarująco. Czasami jednak źle wybiera i niestety nie wygląda tak jakby tego chciała, a efekt jaki chciała uzyskać staje się już dla niej tylko marzeniem w najbliższym czasie.

Rodzaj karnacji

Wybór koloru włosów w dużej mierze zależy od karnacji jaką mamy. To pierwsza rzecz od jakiej powinniśmy zacząć – określenie karnacji. Rodzaj karnacji jest widoczny na pierwszy rzut oka więc większość kobiet z pewnością nie powinna z określeniem go mieć większego problemu. Są dwa typy karnacji, jasna karnacja, a także ciemna karnacja. Dzięki idealnie dopasowanemu kolorowi włosów nasza karnacja stanie się jeszcze dużo bardziej wyrazista, niż dotychczas. U większości kobiet idealnie dobrany kolor włosów sprawia również, że kobieta wygląda dużo młodziej, a także maskuje występujące niedoskonałości.

Jaki kolor włosów pasuje do brązowych oczu?  

Kolor oczu jest najistotniejszym czynnikiem podczas wyboru koloru włosów. Okazuje się, że do tęczówki brązowej najlepiej wyglądają brązowe włosy. Idealna kompozycja sprawia, że nie jedna kobieta wygląda w nich naprawdę niesamowicie. Jeżeli nie do końca lubi brązy mamy tutaj również wybór inny, ale raczej tylko i wyłącznie w ciemnych barwach. Niestety jasny blond nie komponuje się z brązową tęczówką zbyt dobrze. Idealnym kolorem staje się tutaj również rudy, ale wybór niego często staje się wyborem tylko dla odważnych kobiet.

Komentarze