Jaki kolor włosów do niebieskich oczu i jasnej karnacji?

Jaki kolor włosów do niebieskich oczu i jasnej karnacji? Jaki kolor włosów do niebieskich oczu i jasnej karnacji?

Wybór koloru włosów dla kobiety o jasnej karnacji i niebieskich oczach zazwyczaj jest najprostszy i nie stanowi większego problemu. Większość kobiet o tym typie urody posiada piękne swoje, naturalne włosy. Jednak z czasem również i im zaczynają się one nudzić i bardzo często szukają wtedy zmian, które byłby w stanie ich zadowolić. Jakie kolory włosów najlepiej pasuje do jasnej karnacji i niebieskich oczu?

Królujący blond dla jasnej karnacji

Propozycji jest naprawdę wiele jednak, wciąż pierwsze skrzypce grają tutaj blondy, które idealnie współgrają z niebieskimi oczami i jasną karnacją. Najładniejsze blondy to naturalne blondy! Jednak warto mieć tutaj na uwadze również odcienie, które nie do końca wyglądają tak jakbyśmy tego chciały. Mowa tutaj o ciemnych, żółtych barwach, które czasami nie wyglądają zbyt dobrze.

Brąz do niebieskich oczu i jasnej karnacji

Kolejną również fajną propozycją jest tutaj naturalny, sprawdzający się w każdej sytuacji brąz, który pasuje zarówno do jasnej jak i do ciemnej karnacji. Warto jednak pamiętać, aby przy niebieskich oczach stanowił on bardziej odcień chłodny. Przybierając ten kolor musisz mieć świadomość jaki makijaż wybrać, a także na jaką oprawę oka się zdecydować.  Plusem podczas wyboru brązu jest pielęgnacja, która może być dużo rzadziej stosowana, niż w przypadku blondu.

Komentarze