Jaki kolor włosów do ciemnej karnacji?

Jaki kolor włosów do ciemnej karnacji? Jaki kolor włosów do ciemnej karnacji?

Jaka fryzura i kolor sprawi, że kobieta o ciemnej karnacji będzie wyglądała naprawdę wyjątkowo? Bardzo często zmiana swojego naturalnego koloru włosów jest dla kobiety nie lada wyzwaniem, a wybór stylisty bywa długotrwałym okresem. Aby nie popełnić błędów należy przede wszystkim kierować się intuicją. Kobieca intuicja jest najważniejsza, zwłaszcza jeśli chodzi o dobór idealnej fryzury, to tak jak przy wyborze stylizacji. Czasami warto kierować się tym co nam się podoba, a nie innym. W końcu metamorfoza będzie nasza, a nie czyjaś.

Jaki kolor włosów najlepiej pasuje kobietom o ciemnej karnacji?

Decyzja o zmienię koloru czasami bywa zbyt szybka, impulsywna i nie do końca przemyślana. Jeżeli borykasz się z podjęciem tej decyzji to koniecznie przemyśl ją kilka razy zanim zdecydujesz się na spotkanie z stylistą. Ciemna karnacja, zresztą tak jak ciepła ma to do siebie, że nie zawsze jest w stanie udźwignąć każdy kolor włosów. Jeżeli masz odrobinę ciemniejszą karnacje zdecydowanie powinnaś zdecydować się na odcień ciemnego brązu bądź czerni.  Rozjaśnienie twoich włosów nie jest tutaj najlepszym pomysłem, a blond odcienie sprawią, że będziesz wyglądała jakbyś przed sekunda wyszła z solarium.

Bardzo często kobiety mające ciemna karnacje decydują się również na coś bardziej odważnego, niż brąz. Fajnym pomysłem jest tutaj czerwień, która doda odrobiny szaleństwa, ale także idealnie wpasuje się w karnacje.

Komentarze