Fryzury 2020 dla blondynek - galeria zdjęć

Fryzury 2020 dla blondynek - galeria zdjęć Fryzury 2020 dla blondynek - galeria zdjęć

Zawsze uważałaś, że brunetki mają łatwiej podczas wyboru fryzury? Twierdziłaś, że twój blond podczas stylizacji włosa nie wygląda tak pięknie jak u brunetki? Okazuje się, że jest to totalną bzdurą, a blond włosy są równie podatne na zmiany i stylizacje o jakich marzysz. Oto 4 najbardziej powszechne stylizacje dla  blond włosów.

Ombre dla blondynek

Ombre to stylizacja na którą powinna się skusić każda blondynka. Polega ona na rozjaśnieniu włosów mniej więcej od połowy jej długości przynajmniej o kilka tonów. Zmiana ta rozpogodzi twarz nie jednej blondynki.

Piękne refleksy na fryzurze dla blondynki

Przepiękne refleksy najładniej wyglądają na lekkich falach. Jeżeli nie możesz się co do nich przekonać to koniecznie spójrz na zdjęcie poniżej.

fot. shutterstock.com

 

Prosty blond - czyli prosta fryzura 2020

Jak wiadomo piękno tkwi w prostocie i tak jest właśnie też w tym przypadku. Okazuje się, że najpiękniejsze włosy to proste włosy. Jeżeli na co dzień używasz prostownicy, ponieważ o nich marzysz to koniecznie to zmień i postaw na keratynowe prostowanie. Jest to proces, który zregeneruje Twój włos, a skutkiem ubocznym okaże się właśnie fakt, że przez jakiś czas włosy będą proste.

 

fot. freepik.com

Komentarze