Delikatne paznokcie żelowe – galeria inspiracji

Delikatne paznokcie żelowe – galeria inspiracji Delikatne paznokcie żelowe – galeria inspiracji - fot. freepik.com

Delikatne paznokcie żelowe – galeria inspiracji

 

Delikatne paznokcie żelowe – galeria inspiracji specjalnie dla kobiet pragnących wybrać elegancki, a zarazem niezbyt agresywny manicure. W tym sezonie modnym kolorem będzie róż, fiolet i błękit dlatego warto zastanowić się nad nową kreacją na wyjątkową okazję, która będzie pasować do naszych paznokci i ogólnie reszty stylizacji. Przedstawiamy kilka modnych przykładów na urocze i delikatne paznokcie żelowe, z których każda z pań może wybrać coś dla siebie!

Zacznijmy od ślicznych paznokci żelowych w kolorze różu. Swietny wybór na wiosenną lub letnią imprezę plenerową, na której pragniesz pokazać swoje piękne i zadbane paznokcie.

 

 

Delikatne paznokcie żelowe – galeria inspiracji - różowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Gustowne i delikatne paznokcie w kolorze fioletu nadają się natomiast najlepiej na wieczorowe spotkanie lub wyjątkową uroczystość, na której liczy się styl i elegancja. To doskonały wybór dla spokojnych i dystyngowanych kobiet, które wiedzą czego chcą.

 

 

 

Delikatne paznokcie żelowe – galeria inspiracji - fioletowe paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Na spacer ze znajomymi lub tą jedną wyjątkową osobą warto wybrać delikatne, niebieskie paznokcie żelowe w kolorze letniego bezchmurnego nieba. Tym modnym wyborem zaskoczysz znajomych i zauroczysz wybranka pokazując swoją delikatną stronę.

 

 

 

Delikatne paznokcie żelowe – galeria inspiracji - niebieskie paznokcie - fot. freepik.com

 

 

 

Komentarze