Ciekawe miejsca na tatuaż dla dziewczyn

Ciekawe miejsca na tatuaż dla dziewczyn Ciekawe miejsca na tatuaż dla dziewczyn

Które miejsce na tatuaż jest dla mężczyzn najlepszy i najciekawsze? Wielu mężczyzn poszukuje dla siebie partnerki, której ciało zdobią rozmaite rysunki i napisy. Ma to świadczyć o odwadze kobiety, tym, że ma coś do powiedzenia oraz wyróżnia się z tłumu innych przedstawicielek płci pięknej. Czy jednak na pewno wiemy, w których miejscach mężczyźni najchętniej poszukują  u kobiet tatuaży?

Jeśli chodzi o najbardziej pociągające miejsca, wiele kobiet automatycznie zakłada, że są to podbrzusze czy niskie rejony pleców. Tymczasem według mężczyzn miejsca idealne u kobiety na tatuaż są całkiem inne… Jakie? Sprawdźmy:

1. Kobiecy tatuaż na nadgarstku 

Wielu panów bardzo chętnie zwraca uwagę na kobiety, które mają niewielki tatuaż na nadgarstku, od wewnętrznej części ręki. Taki tatuaż jest bardzo sensualny, zwłaszcza w połączeniu z zadbaną skórą i pięknymi dłońmi. 

2. Słodki tatuaż na kostce będzie piękny! 

Tatuaż na kostce kojarzy się panom przede wszystkim z odwagą, ale również latem, plażą i innymi przyjemnościami. To sprawia, że bardzo chętnie na niego patrzą i przyciąga on ich spojrzenia, zwłaszcza w połączeniu z delikatną bransoletką w tym samym miejscu.

3. Mały tatuaż za uchem to dobry pomysł! 

Kolejne bardzo wrażliwe i nacechowane intymnie miejsce, które cenią sobie prawdziwi mężczyźni. Tatuaż niewielki, subtelny, ładnie w razie potrzeby ukryty pod fryzurą, a widoczny tylko dla tych, którym udało się do wyjątkowej kobiety zbliżyć…

4.  Tatuaże na żebrach rozpalą każdego faceta! 

W tym miejscu tatuaż może być większy, ale pewne jest jedno – zobaczą go tylko nieliczni. I to właśnie będzie kręciło mężczyznę, który ujrzy taki tatuaż na żebrach swojej partnerki.

5. Tatuaż na karku to ciekawy pomysł! 

Delikatne, bardzo zgrabne u kobiet miejsce, czyli kark – taki tatuaż zwykle biegnie wzdłuż kręgosłupa i zdecydowanie wyróżnia kobietę z tłumu innych pań. Czasem lekko go widać nawet w dość zakrytym stroju, ale chowa się częściowo pod ubraniem, pobudzając wyobraźnię mężczyzny…

Komentarze