Po czym poznać, że facet stracił zainteresowanie?

Po czym poznać, że facet stracił zainteresowanie? Po czym poznać, że facet stracił zainteresowanie?

Zainteresowanie jest bardzo ważnym elementem każdego zdrowo rozwijającego się związku. Interesuje nas to jak minął naszej drugiej połówce dzień, co robiła, z kim się spotkała, jakie ma plany na przyszły czas, czy czegoś nie potrzebuje, jak się czuje, z czego jest zadowolona, dlaczego jest smutna itp. Istnieją jednak związku w których tego zainteresowanie zaczyna nieco brakować, pary zaczynają się od siebie oddalać a w rezultacie następuje między nimi rozłam. Jak więc poznać, że facet stracił zainteresowanie Waszą relacją? Oto kilka wskazówek!

Przestał się starać

Najczęstszym sygnałem świadczącym o tym, że on utracił Tobą zainteresowanie jest fakt, iż po prostu przestał się starać. Nie zaskakuje Cię już niczym, nie ugotuje dla Was kolacji, nie zaplanuje wspólnego czasu czy też po prostu przestanie Cię słuchać. Aby związek był udany każda z osób go tworzących musi dać coś od siebie, jeżeli jedna ze stron przestaje udostępniać tzw. wkład własny to sprawa zaczyna się nieco komplikować. W związku bardzo ważne jest zaangażowanie na każdym etapie jego trwania, niezależnie od tego czy jest to sam początek czy relacja z długoletnim stażem.\

fot. freepik.com

Częściej zaczął wychodzić z kumplami

Częstsze wychodzenie z kolegami do baru, całkowity brak zainteresowania tym co Ty akurat w tym czasie robisz, czy jesteś sama czy może jednak z koleżankami, czy wypełniłaś sobie jakoś ten czas w którym jego nie ma, czy wszystko u Ciebie w porządku. Jeżeli widzisz, że Twój facet coraz częściej bagatelizuje Twoje potrzeby i wybiera kumpli, to możesz być pewna – jego zainteresowanie Tobą naprawdę słabnie!

Wiecznie nie ma czasu

Nagle nie ma dla Ciebie czasu, non stop wymiguje się pracą, obowiązkami domowymi czy pomocą komuś w z rodziny. Zaczyna się dość mocno dystansować a co za tym idzie oddalacie się od siebie, jest to jasny sygnał, mówiący o tym, że Twój mężczyzna po prostu traci zainteresowanie Waszym związkiem. Gdyby chciał to na pewno wygospodarował by czas na odwiedziny lub nawet napisanie zwyczajnej wiadomości z zapytaniem co u Ciebie aktualnie słychać, jak się czujesz i jak Ci minął dzień.

fot. freepik.com

Komentarze