Olewa czy testuje? - Jak sprawdzić faceta?

Olewa czy testuje? - Jak sprawdzić faceta? Olewa czy testuje? - Jak sprawdzić faceta?

Mężczyźni czasami zachowują się dosyć dziwnie. My kobiety, niekiedy nie potrafimy wyczytać z ich zachowania o co tak naprawdę im chodzi. Jeżeli spotykasz się już jakiś czas z facetem , ale on postępuje w sposób mało jasny i nie do końca zrozumiały zastanów się czy ten związek naprawdę ma sens. Okazuje się, że mężczyźni niekiedy chcą nas przetestować, zanim zdecydują się na wejście w bardziej poważną zażyłość. Jak się wtedy zachować? I jak sprawdzić, czy ten facet chce od nas czegoś poważniejszego czy może tylko szuka wrażeń? Jak sprawdzić czy facet olewa czy testuje? Oto nasze rady! 

Zachowaj dystans

Czasami dystans jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem wielu niezręcznych i niejasnych sytuacji. Jeżeli Twój facet zadaje Ci dziwne pytania, wystawia Wasz związek na próbę, jest złośliwy lub mówi rzeczy, które jasno wskazują na to, że analizuje Waszą relację, powinnaś zachować dystans i poczekać aż on, kolokwialnie rzecz ujmując, zejdzie na ziemię. Nie jesteś królikiem doświadczalnym, pokaż mu, że jakakolwiek próba testowania Ciebie i Twojej cierpliwości będzie skutkowała głównie tym, że wasza relacja zostanie nadszarpnięta a więź osłabiona.

Czasem mu odmów

Największym błędem jaki popełniają kobiety, szczególnie w początkowych fazach związku, jest natarczywe i zbyt częste spotykanie się z partnerem. Nie możesz być na każdego jego zawołanie, pokaż mu czasem, że masz swoje życie, swoje sprawy, własne zdanie i nie zrezygnujesz z siebie tylko dlatego, że zaczęliście się spotykać. Odmów mu czasem, odpisz po jakimś czasie a nie po minucie od nadejścia wiadomości, pokaż mu że nie będziesz na każde jego zawołanie.

Olewa czy testuje - jak sprawdzić faceta? 

 

Nie pokazuj złości

Pokazując złość w pewnym sensie pokazujesz facetowi, że zależy Ci na ten relacji. Tylko kobieta, która darzy swojego partnera uczuciem bywa na niego rozgniewana czy też bywa o niego zazdrosna. Jeżeli widzisz, że on Cię testuje, daj mu tę zagwozdkę i nie pokazuj swoich prawdziwych emocji. To jest trochę jak gra w pokera, tylko tutaj stawką jest Wasze wspólne szczęśliwe życie we dwoje.

Wyznacz granice

Bądź twarda, pokaż mu, że w tym związku muszą być pewne granice, których przynajmniej na początku nie należy przekraczać. Nie możesz mu po miesiącu znajomości pozwolić się do siebie wprowadzić. Nie powinnaś także wyjawiać mu zbyt wiele swoich sekretów. Spokojnie, na to wszystko będzie czas na późniejszych etapach znajomości.

Komentarze