Na co facet zwraca uwagę w łóżku?

Na co facet zwraca uwagę w łóżku? Na co facet zwraca uwagę w łóżku?

Mężczyźni wbrew pozorom bywają dosyć skomplikowani. Wydawało by się, że zwracają oni uwagę tylko i wyłącznie na wygląd. Okazuje się jednak, że w tych niepozornych samcach alfa tkwi nie tylko ukryty drapieżnik - zdobywca, ale i wrażliwy, uczuciowy a nawet niekiedy dosyć ckliwy romantyk. Na co więc Twój partner zwraca uwagę w łóżku? Co tak naprawdę jest dla niego istotne? Oto nasze naprawdę przydatne wskazówki!

Na co facet zwraca uwagę w łóżku? - Na zewnętrzną prezencję

Fakt niepodważalny – facet patrzy na wygląd. Co więc zrobić, by wyglądać tak jak on by tego chciał? Prawda jest taka, że każdy mężczyzna jest inny, nie ma schematu pod który można by było podstawić pełną stylizację z gwarancją powodzenia. Niektórzy lubują się w odważnych kolorach bielizny takich jak np. krwista czerwień, inni chcą klasyki tzn. czerni lub bieli. Jedni uwielbiają gdy kobieta ubiera się w koronkowe rozmaitości inni natomiast pragną satyny bez zbędnych udoskonaleń. Prawda jest jednak taka, że każdy facet patrzy na to jak jego partnerka prezentuje się w tej najodważniejszej ze wszystkich swoich stylizacji!

Na co mężczyzna zwraca uwagę w łóżku? - fot. freepik.com 

 

Przede wszystkim zadbaj o higienę! 

Mężczyźni przykładają ogromną wagę do higieny w łóżku. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o zachowanie podstawowych zasad higieny, bo należy założyć z góry, że każda kobieta tak owe utrzymuje. Chodzi bardziej o to, by nogi były dokładnie ogolone i nabalsamowane ciekawym, kuszącym, aromatycznym, apetycznym i może nieco orientalnym balsamem, by włosy były w „kontrolowanym” nieładzie, by paznokcie zarówno te u stóp jak i u dłoni prezentowały się jak należy oraz by ogólny zapach kobiety, wywoływał w mężczyźnie stany euforii.

Na co jeszcze mężczyzna zwraca uwage w łóżku? Na otoczenie

Mężczyźni zwracają uwagę na wszystko to co się dookoła nich dzieje. Jeżeli więc planujesz romantyczny wieczór zadbaj o to, by wszystkie detale ze sobą współgrały. Ustaw świece najlepiej w jednym kolorze lub maksymalnie dwóch współgrających ze sobą, wstaw wino do lodówki, ugotuj coś dobrego (lub wersja dla tych nie lubujących się w gotowaniu – zamów coś wyjątkowego do jedzenia) i daj ponieść się chwili, w tak przygotowanym otoczeniu Twoje szanse na sukces znacznie rosną!

Komentarze