Jakie paznokcie lubią mężczyźni?

Jakie paznokcie lubią mężczyźni? Jakie paznokcie lubią mężczyźni?

Paznokcie są nieodłącznym atrybutem każdej kobiety. Można powiedzieć, że to właśnie dłonie stanowią wizytówkę wizerunkową każdej z nas. Należy więc pamiętać, by nasze paznokcie były zadbane i wyglądały olśniewająco. Aktualnie manicurem na który decyduje się większość z nas jest hybryda. Jest to zdecydowanie trwalsza alternatywa dla klasycznych lakierów, której wytrzymałość szacuje się na ponad 3 tygodnie użytkowania. Dlatego też, posiadanie pięknych i zadbanych dłoni w dzisiejszych czasach nie stanowi większego problemu. Jakie więc paznokcie najbardziej podobają się mężczyzną? Oto nasze wskazówki!

fot. freepik.com

Naturalnie wyglądające

Naturalny wygląd to podstawa. Jeżeli więc jesteś fankom przedłużanych paznokci, tipsów czy manicure tytanowego to możesz być pewna, że żadna z tych opcji nie przypadnie do gustu Twojemu chłopakowi. Mężczyźni cenią sobie naturalność w kobiecie i nawet takie szczegóły jak paznokcie powinny wyglądać schludnie i elegancko.

Zadbane

Paznokcie powinny być po prostu zadbane. Dla niektórych z Was to nic takiego, dla innych jednak jak się okazuje, może być to spore wyzwanie logistyczne! Mężczyźni nie lubią gdy kobieta ma wszystkie możliwe długości na swoich paznokciach, jeżeli nie potrafisz zdecydować się na jedną długość lub po prostu nie umiesz wypiłować ich tak by uzyskać jednolitą długość to skróć paznokcie aż do opuszków w ten sposób uzyskasz estetyczny wygląd. Musisz także pamiętać, by nie zostawiać pozostałości po lakierze do paznokci na płytce paznokciowej, jest to jeden z widoków, który najbardziej razi mężczyzn.

fot. freepik.com

Nie za krótkie nie za długie

Mężczyźni w kwestii długości paznokci mają bardzo różnorodne i odmienne zdanie. Dla niektórych krótkie paznokcie nie są zbyt atrakcyjne, dla innych znowu to długie paznokcie nie są czymś na co zwrócili by uwagę w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Należy więc przede wszystkim skupić się na  naturalnej, zdrowej płytce paznokcia, bez ingerowania w jej długość. Niekiedy to właśnie długość zdrowej płytki wyznacza nam prawidłową i ostateczną długość paznokci, wystarczy je tylko nieco wypiłować. Pamiętajmy także o kształcie, musi być on taki sam na każdym z palców, by całość tworzyła coś spójnego, eleganckiego i po prostu pięknego.

fot. freepik.com

Komentarze