Jaki facet jest atrakcyjny. - Jaki mężczyzna jest atrakcyjny?

Jaki facet jest atrakcyjny. - Jaki mężczyzna jest atrakcyjny? Jaki facet jest atrakcyjny. - Jaki mężczyzna jest atrakcyjny?

Atrakcyjność jest pojęciem względnym. Tak naprawdę nie ma jednej definicji tego terminu, gdyż jest on zbyt rozległy i nie da się go sprowadzić do kilku zdań. Bycie atrakcyjnym człowiekiem to bycie przystojnym mężczyzną i piękną kobietą, co jednak kryje się za tak ogólnymi terminami? Czym tak naprawdę jest atrakcyjność u faceta? Jaki facet powinien być, by zasłużyć na miano atrakcyjnego? Na te i inne pytania odpowiedz znajduje się poniżej.

Zadbany

Atrakcyjny mężczyzna to przede wszystkim zadbany mężczyzna. Nic tak nie odtrąca kobiety od faceta jak jego niechlujny wygląd lub kompletny brak higieny osobistej. Panowie czasami zapominają o siebie zadbać co skutkuje głównie tym, że w oczach Pań przestają być atrakcyjni. Jeżeli więc zastanawiasz się czym spowodowany jest brak zainteresowania Twoją osoba u płci przeciwnej zacznij od tego, w jaki sposób dbasz o swój wygląd i prezencję zewnętrzną.  

Jaki facet jest atrakcyjny - fot. freepik.com

 

Miły

Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy są nie tylko przystojni, ale i mili, otwarci na ludzi, sympatyczni i uczciwi. Jeżeli mężczyzna wykazuje chociaż jedną z wyżej wymienionych cech to może mieć znacznie większe szanse u kobiety aniżeli np. narcystyczny egoista skupiony wyłączne na samym sobie i swoim życiu. Kobiety lubią czuć, że mężczyzna ma coś do powiedzenia, zna się na czymś i że będzie potrafił wyjść z nawet największej opresji cało. Takie coś daje im ogromne poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, którego tak bardzo potrzebują i którego oczekują od wybranka swojego serca.

Szarmancki

Kobiety zwracają uwagę na to, czy mężczyzna jest taktowny, uprzejmy, dżentelmeński, grzeczny, nieco kurtuazyjny, ambitny, pomysłowy i czarujący. Lubią także, gdy facet posiada w sobie pewną nutę tajemniczości, która podsyca ich ciekawość i pragnienie poznania go bliżej. Tak więc atrakcyjnym facetem na pewno nie jest ten, który już na początku znajomości mówiąc kolokwialnie wyłoży wszystkie karty na stół, wręcz przeciwnie, kobiety pragną by mężczyzna robił to etapami i odpowiednio stopniował napięcie.

Jaki mężczyzna jest atrakcyjny? - fot. freepik.com

Komentarze