Jak podniecić faceta słowami?

Jak podniecić faceta słowami? Jak podniecić faceta słowami?

Niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną wymagasz od swojego partnera słów podniecenia. Jeśli nie wiesz, jak podniecić swojego partnera podczas stosunku, czy w momencie krótkiej rozmowy koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dzięki niemu z pewnością dowiesz się jakie słowa najbardziej kręcą faceta i które z nich z pewnością go podniecą.

Jak podniecić faceta słowami?

Faceci dzielą się na dwa typy. Pierwszy jest wzrokowcem, który najczęściej potrafi podniecić się podczas tego gdy spogląda na kobietę. Natomiast drugi jest nieco inny i w porównaniu do pierwszego woli gesty słowne. Z reguły faceci uwielbiają gdy podczas stosunku skupiamy się nie tylko na tym, aby uzyskać orgazm, ale także na nim. Skupianie się na swoim partnerze sprawi, że poczuje on się przy twoim boku naprawdę wyjątkowo. Staraj się podkreślać jego atuty, mówić jak cudownie się z nim czujesz, oraz jak niesamowicie podoba Ci się jego ciało. Te słowa z pewnością sprawią, że Twój partner podnieci się jak nigdy.

Jakie słowa podniecenia najczęściej lubią słyszeć mężczyźni?  

Okazuje się, że najczęściej mężczyźni lubią gdy podczas stosunku słyszą swoje imię. Wyrażeniem swojego zainteresowania jego osobą, jest dla niego bardziej podniecające, niż Twój widok w seksownej, obcisłej czerwonej sukience. Postaraj się podczas każdej rozmowy ze swoim partnerem przewijać jego imię. To sprawi, że z pewnością poczuje się on w Twoich oczach bardziej podniecający, a jego zaufanie w stosunku do Ciebie nieoczekiwanie wzrośnie.

Co mężczyzna najczęściej chciałby usłyszeć w łóżku?

Dotychczas nawet nie pomyślałabyś, aby w łóżku w momencie ochoty na stosunek prowadzić z facetem jakiekolwiek rozmowy? Okazuje się, że małe pogawędki w łóżku to świetny pomysł na podniecenie swojego partnera. Pamiętaj jednak, aby rozmowa ta nie była o codziennych obowiązkach lub problemach w pracy. Postaw tutaj bardziej na małe świntuszenie o którym z pewnością marzy w łóżku nie jeden mężczyzna. 

Komentarze