Jak mężczyzna reaguje na kobietę, która mu się podoba?

Jak mężczyzna reaguje na kobietę, która mu się podoba? Jak mężczyzna reaguje na kobietę, która mu się podoba?

Zakochany facet zachowuje się zupełnie inaczej, niż zwykły kolega. Rozpoznanie czy Twój przyjaciel czy znajpmy coś do Ciebie czuje z pewnością nie sprawi Ci większego problemu. Jak mężczyzna reaguje na kobietę, która mu się podoba? Po czym poznać, że wasza relacja nie jest już tylko i wyłącznie przyjacielska?  

1. Ciągłe szukanie pretekstu do spotkań

Jeżeli zauważyłaś, że w ostatnim czasie Twój kumpel na każdym kroku szuka pretekstu, aby się z tobą spotkać zastanów się dlaczego tak jest. Może wasza relacja niespodziewanie obróciła się w coś więcej tylko po prostu jeszcze nie zdążyłaś tego zauważyć. W końcu kolejne niespodziewane spotkanie w ciągu tygodnia nie może okazać się przypadkiem.

2. Wzrok, który może wszystko zmienić

Uciekanie wzrokiem w kierunku przeciwnym, jeśli na niego spoglądasz może okazać się pierwszym z objawów zauroczenia z jego strony. Postaraj się od samego początku określić na jakiej płaszczyźnie chcesz, aby znajdowała się wasza relacja. Niedopowiedzenia mogą sprawić, że z przyjacielskiej znajomości może nic nie wyjść.   

3. Zdenerwowanie – reakcja, którą warto znać!

Ciągłe pod denerwowanie z jego strony wynika z zauroczenia. Mężczyzna, który tylko gdy Cię widzi nie potrafi złożyć zdania może być w Tobie zakochany do szaleństwa. Lęk powiedzenia przy tobie czegokolwiek wynika z tego, że boi się strzelić gafę.  Czy zauwayzyłaś jeszszcze jakies inne reakcje faceta?

Komentarze