Jak facet znosi ciche dni?

Jak facet znosi ciche dni? Jak facet znosi ciche dni?

Kłótnia to coś naturalnego i zdrowego w każdym związku. Czasami po prostu musi wybuchnąć, aby oczyścić całą atmosferę i wszelkie zgrzyty jakie wystąpiły w ostatnim czasie. Każdy z partnerów „ciche dni” znosi na swój sposób i zachowuje się w tym czasie zupełnie inaczej. Większość kobiet uważa, że gorzej przechodzą przez ten czas mężczyźni, czy to prawda? Jak facet radzi sobie w tym czasie?

Kobieta i ciche dni

Większość osób z pewnością wie, że kobieta w momencie gdy nie akceptuje pewnego rodzaju zasad jej postawionym strzela tak zwanego „focha”. Okazuje się, że tak jest w większości przypadków i zazwyczaj zaraz po pokazaniu, że dana sytuacja nam się nie spodobała odwołujemy go. Takie szybkie, ciche chwile przechodzą właśnie kobiety, które lubią zadzierać nosa i pokazywać swoją osobowość.

Jak facet znosi ciche dni?

Większość mężczyzn uważa, że ciche dni powinny od czasu do czasu być w każdym związku i nie ma w nich nic dziwnego. Okazuje się, że przechodzą przez nie całkiem dobrze i radzą sobie z nimi lepiej, niż nie jedna kobieta. Jedyne czego się boją to kobiecych wypomnień i łez, które czasami niestety są nieuniknione. Zazwyczaj w momencie gdy już mają dość kłótni proponują wspólną rozmowę i zawieszenie broni. Niestety nie zawsze mogą na to liczyć, zwłaszcza gdy kobieta nie do końca ma na nią ochotę.

Kiedy należy zaproponować zawieszenie broni podczas trwającej kłótni?

Kłótnie warto przerwać z kilku powodów, jednak najważniejszym, a zarazem podstawowym są dzieci, które bardzo często są pokrzywdzone przez całą sytuacje. Jeśli masz małe dzieci to zaproponuj od razu zawieszenie broni i zgodę. Pamiętaj, że stres jaki na nie oddziałuje w tym momencie z pewnością nie działa na nich dobrze, a wręcz przeciwnie sprawia, że stają się nerwowe i agresywne.

Komentarze