Jak facet sprawdza kobietę?

Jak facet sprawdza kobietę? Jak facet sprawdza kobietę? - fot. freepik.com

Od wieków trwają spory o to, czy mężczyźni sprawdzają kobiety i kiedy, a także jak się to objawia. Jak facet sprawdza kobietę i co to w ogóle znaczy „sprawdzać”?

​Sprawdzanie poprzez niedzwonienie - tak facet może sprawdzać! 

Po fantastycznej randce ręka aż sama wędruje do telefonu, by napisać lub zadzwonić. Kobieta czeka jednak, aż pierwszy zrobi to mężczyzna. Czeka... czeka.... a telefon dzwoni dopiero 3 czy 5 dni później. Dlaczego tak się dzieje?

Sherry Argov twierdzi w swoim hitowym poradniku „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”, że mężczyźni specjalnie nie dzwonią do kobiet, by przetestować ich zaangażowanie. Autorka zaraz jednak dodaje, że pan, któremu zależy, mimo wszystko „kręci się” wokół kobiety, bo nie chce, by ta zainteresowała się kimś innym. To pozwala ocenić, czy mężczyzna testuje kobietę. Jeśli czasem nie zadzwoni przez parę dni lub wyjdzie z kolegami na całą noc – można to potraktować jako test. Jeśli znika na całe dnie, nie dzwoni tygodniami – po prostu nie jest zbyt mocno zainteresowany.

Jak mężczyzna sprawdza kobietę? 

​Jak facet sprawdza kobietę, zwracając uwagę na inne

Inny popularny test, jakim mężczyźni poddają swoje wybranki, to oglądanie się za innymi paniami. Chodzi o to, by sprawdzić, czy kobiecie zależy i czy to w ogóle zauważy. Sherry Argov poleca, by zachować się odwrotnie, niż oczekuje mężczyzna. Kłótnia i pretensje świadczą o głębokim zranieniu i pokazują, że kobiecie zależy. Zachowywanie się, jak gdyby nic się nie stało, pokazuje dystans. Mężczyzna zaczyna mieć wątpliwości, czy kobiecie w ogóle na nim zależy.

Sherry Argov zaleca reagowanie obojętnością na niewinne sprawdzanie przez mężczyznę. Jednak jeśli jego zachowanie upokarza kobietę (wspólne wyjście do klubu ze striptizem, zdrada), radzi mimo wszystko ukrócić tego typu postępowanie. Mężczyzna, który nie ma zbyt wiele klasy, w ten sposób też testuje, na ile może sobie pozwolić. Brak reakcji tylko potwierdza, że jego kobieta zniesie wszystko.

Komentarze