Jak facet sprawdza czy kobiecie zależy?

Jak facet sprawdza czy kobiecie zależy? Jak facet sprawdza czy kobiecie zależy?

Gdy mężczyźnie zależy na kobiecie to robi wszystko, aby zawrócić jej w głowie. Jednak większość z nich w początkowej fazie chce czuć, że kobiecie również na nim zależy. Wspólne spędzanie czasu może czasami nie wystarczyć. Jak facet sprawdza czy kobiecie zależy? Oto kilka prostych sposobów dzięki, którym facet sprawdzi jak bardzo kobiecie zależy na nim.

Obserwacja

Zwyczajna obserwacja kobiety, to jak się ubiera i jak dba o siebie jest tutaj kluczowe. Mężczyźni lubią kobiety zadbane i większość z nas bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Jeżeli wiesz, że mężczyzna z którym się spotykasz zwraca na to szczególną uwagę to koniecznie o siebie zadbaj. Delikatny makijaż, sukienka zamiast starych wytartych dresów i szpilki zamiast codziennych trampek z pewnością powinny załatwić sprawę. Poczuj się kobieco i pokaż mu, że robisz to specjalnie dla niego. Dzięki temu Twój facet z pewnością poczuje się przy tobie wyjątkowo i zobaczy jak bardzo zależy Ci na związku z nim.

Jak mężczyzna sprawdza czy kobiecie zależy? - fot. freepik.com


Okazywanie braku zainteresowania 

Mężczyzna z reguły po spotkaniu jeżeli chce zobaczyć czy kobiecie zależy nie odzywa się do niej. Unikanie kontaktu sprawia, ze kobieta zaczyna zastanawiać się co takiego się stało, że kontakt z jego strony ucichł. Dzięki lekceważeniu ze strony faceta kobieta czuje, że staje się on w jej oczach coraz to bardziej atrakcyjny i pociągający. W końcu podda się i sama się z nim skontaktuje. Facet poczuje, że kobieta na której mu zleży jest nim w pełni zainteresowana, a ich relacja z pewnością rozwinie się w jeszcze lepszym kierunku.

Sprawdzanie uczciwości i wierności

Każdy mężczyzna oczekuje od swojej kobiety, aby była ona wobec niego uczciwa. Większość z nich uważa, że wierność i uczciwość to podstawy stworzenia związku. Dlatego też bardzo często wystawiają swoje partnerki na próbę uczciwości co oczywiście nie jest zbyt mądre z ich strony. Wygrana wierność jest w stanie zapewnić im bezpieczeństwo w ich relacji oraz fakt, że jego kobiecie naprawdę na nim zależy.

Jak facet sprawdza czy kobiecie zależy?  - fot. freepik.com

 

Komentarze